Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Margitai Györgyi mennyiért...

Dr. Margitai Györgyi mennyiért rendel?

Figyelt kérdés
Éves szűrésről lenne szó
2010. aug. 7. 21:34
 1/6 Harrr ***** válasza:
Nők egészsége kategóriában van gondolom nőgyógyász. De egy név alapján lesz szerinted aki válaszolni tud?
2010. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász az lemaradt. A MOM Parkban és a Szépvölgyi úton is rendel, hátha jár hozzá valaki...
2010. aug. 7. 21:53
 3/6 Harrr ***** válasza:

Én szemészhez járok, mert amit a Györgyi vizsgál, lassan azt se látom meg (:D), de a szemész bőrgyógyász kézsebész állatorvos (lol) 5-10ezer forintos díjakból kiindulva....


Dr. Margitai Györgyi

Tel: 06 1 346 0460


A weblapján ez a telefonszám van megadva időpontkérésre, itt szerintem érdeklődhetsz a pénzügyekről is. Előbb kapsz lehet választ egy hétfőn megeresztett telefonnal, mint itt bárkitől is :D


Mindenképp menj el rendszeresen szűrésre, ha szembejössz velem az utcán, és görög istenekhez hasonlító testem felkelti benned a mélyről jövő vágyat irányomban, és kölcsönös szimpátia után összejövünk egy kis "beszélgetésre"... Huh, megyek a szemészhez HARRRR

2010. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden orvos más, de enyém pl. a rákszűréses vizsgálatot minden mással együtt 7000 ft-ért csinálja. úgyhogy nagyjából szerintem számolj olyan 10.000 Ft körüli összegre. :)
2010. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


nem tudom voltál e nála:)

Érdeklelne,hogy mennyi nála egy vizsgálat..

Én most találtam rá és nagyon szimpinek tűnik!:)


Köszönöm szépen a segítséged!

2011. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tényleg nagyon jó! Én a MAmmutba járok hozzá (csütörtök pénteken rendel) és 9000-12000 között fizetek. Rákszűrésem még nem volt nála.
2011. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!