Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség ellen mit lehet...

Pánikbetegség ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Egy kis ideje kb 3 hónapja egyszer leesett a vércukrom és rosszul voltam nagyom az ájulás szélén és akkor ettem csokit meg minden és rendbejöttem és azóta néha csak úgy teljesen spontán rosszul leszek akkor is ha ettem rendesen és akkor is ha semmi bajom nem lenne. valamint ugyanilyen érzésem lesz ha túl alacsony a vérnyomásom és elmentem pszichológushoz akivel tanuljuk az autogén tréninget de valahogy nem használ olyan nagyon. Nem tudom megnyugodni kicsit sem tőle. Tudom hogy agyban dől el az hogy hogy leszek de attól még nagyon rossz. Mindíg félek elindulni meg ilyenek. Másnak hogy sikerült ezzel a betegséggel megküzdenie?
2011. júl. 26. 12:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

null.null tizenkilenc!

Te nem mondasz igazat, vagy soha sem volt pánikbetegséged.

2011. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én nem hazudok sem most sem máskor.
2011. júl. 31. 18:52
 13/14 anonim ***** válasza:
De te nem is vagy a 0.0.19
2011. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Bocsi. Néztem én a az időpontokat de valahogy azt pont nem vettem észre csak most. Én kérek bocsánatot:$.
2011. aug. 1. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!