Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez, olyan volt a...

Mi lehet ez, olyan volt a pánik roham?

Figyelt kérdés
Vizsgaidőszakom van, így kevesebbet megyek ki a lakásból. Múltkor úgy egy hétig végig itthon voltam, és mikor kimentem, szabályszerűen azt éreztem, hogy mindenki engem néz, hevesen dobogott a szívem, legszívesebben hazarohantam volna, alig jutottam el a boltig. A boltban már nem volt semmi bajom, de haza felé a nyílt utcán megint ez volt, szabályszerűen féltem. Mégis mi lehetett ez?! 19/L
2011. máj. 30. 16:29
 1/4 tetris ***** válasza:
A neve agorafóbia. Nézz utána a neten!
2011. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt ilyened, ne is engedd, hogy legyen. Azonnal zavard el, hessegesd el a francba. Ne hagyd megerősödni, ne tedd a magadévá. Gondolj másra erőszakkal. Csapj a falra az asztalra. Csak tegyél valamit. És eszedbe ne jusson levegő után kapkodni, hanem nyugtasd magad. Lassan nyugodtan vegyél levegőt, amíg el nem megy. Viszont az, hogy egyáltalán előjött, elgondolkodtató. Nem ártana egy kis életmódváltás, mozgás, társaság.
2011. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne legyél bent ilyen sokáig egyszerre. Mozdulj ki otthonról többször, ha csak egy kicsi időre is. Velem is volt ilyen és nekem az is furcsa volt , hogy kocsik vannak meg villamos. felerősödtek az ingerek.

De nagyon igaza van az előző írójának. ahogy észreveszed ezt, jusson eszedbe vmi más. Ha kell tervezd el előre, mire fogsz gondolni, ha ez a rossz előjön. (pl.: barátodra, tervezd meg a napod, nézd meg az embereket, hogyan viselkednek és ne azt hogy talán mindenki vmiért téged bámul). Kíváncsi vagyok sikerül-e leküzdened. Ha gondolod írd le ide a tapasztalataidat. ;) és légy bátor!

2011. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) le szeretném küzdeni, de tényleg azért is ijedtem meg ennyire, mert még sose éreztem ilyet...XD szép lassan csak visszaszokom az emberek közé:P
2011. máj. 31. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!