Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem, ez pánik?

Mi van velem, ez pánik?

Figyelt kérdés
Egész nap para vagyok,mintha fulladnék, már hetek óta, csak akkor jobb ha csinálok vmt, ha dolgozok, de este, most is kiszárad a szám, félek lefeküdni...de egész nap lehet??
2011. szept. 10. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
65 felett ez már így lesz minden nap.
2011. szept. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz a hasznos választ...b
2011. szept. 10. 22:56
 3/5 anonim válasza:

Lehet légszomjad van nem? vagy többet kéne innod. de ha bemeséled magadnak attól csak rosszabb lesz. próbálj meg nem figyelni rá. vagy ilyenkor végezz valami gyakorlatot ilyen nagy belégzés kifúj stb.

remélem segítettem!15/l

2011. szept. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom a légzést!Biztos bebeszéltem már magamnak.Refluxom volt régebben, lehet az is rátesz..
2011. szept. 11. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Elég klasszikus szorongásos tünet. Menj el egy fül-orr-gége szakrendelésre, nézesd meg magad, és ha nincs semmilyen szervi baj akkor minden bizonnyal mentális a problémád. A szád kiszáradása simán lehet a szorongástól, aggodalmaskodástól, a folyamatos "vizsgadrukk" érzéstől. Magyarán a folyamatos félelemtől, hogy megfulladsz. Nálam ugyan ez volt a helyzet. Meg kéne keresni milyen lelki kiváltó okai lehetnek ennek.

2011. szept. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!