Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek, depresszióból és...

Szerintetek, depresszióból és pánik betegségből valaha is ki lehet gyógyulni? Már 6 éve küzdök vele, egy betegség hozta ki a pánikot. Évek óta járok orvoshoz, autogén tréningre, de még így is spontán rám jön a pánik roham.

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ki lehet,de lehet hogy egy nagyobb megrázkodtatás,stressz hatására visszajön,vagy kiújul,legalábbis nálam így van a pánikrohamokkal
2009. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ki lehet, de én azt tapasztaltam, hogy amíg csak magadon próbálsz változtatni (orvos,önfejlesztés) addig az tüneti kezelés, és soha nincs vége. ha a környezeted változna meg, úgy, hogy ne váltsa ki akár a depressziós állapotot, akár a pánikreakciót, az a végleges "gyógyír". viszont jóval nehezebb, van olyan is, hogy lehetetlen kitörni a rossz közegből.
2009. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen ki lehet gyógyulni.

semmiképp ne engedd a gyógyszeres kezelést. pszichológushoz járj, vagy a kineziológusok is rengeteget tudnak segíteni.

minden betegség lelki eredetű, ha megtalálod és megoldod a probléma gyökerét, el fog múlni, ehhez viszont kell a fentebb említett segítség.

2009. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már megint ez a gyógyszerellenesség. Olvastad, hogy évek óta gyógyszer nélkül csinálja? Én meg speciel szedem az antidepit és nem jön rám spontán se, akkor most mi van?
2010. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen betegség hozta ki nálad?
2010. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tőlem nagyobb pánikrohamos már nem kellett.Három évig küzdöttem hátha egyszer elmúlik. De nem, elmentem szakorvoshoz, írt fel gyógyszert, és nagyon sokat segített.
2010. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, milyen betegség hozta ki? Nem rád tartozik. Amúgy nem tudom, hogy kilehet-e, de fejleszthető, én gyógyszert nem szedtem, terápiára jártam, életmódot váltottam és elköltöztem, így jelentősen javult.
2010. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!