Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez pánik roham volt?

Ez pánik roham volt?

Figyelt kérdés
A szobámba gépeztem, pont "könyvet" olvastam és nagyon koncentráltam.. Erre bátyám bejött mondott valamit és már hajtotta be az ajtót amikor annyit láttam, hogy hírtelen zöld hosszú valami repül felém rögtön az arcomhoz kaptam, de éreztem valami csípős érzést a szemem alatt utána a karomon és a lábamon! Nem tudom miért de rá hajtottam a fejem a térdemre.. Ilyen magzat póz féleségbe lehettem.. Elkezdtem hintázni, hogy nyugtassam magam, de hírtelen nem kaptam levegőt, elkezdtek patakokba hullani a könnyeim minden elmaszatolódott elöttem és bárhogy próbáltam levegőt venni nem tudtam.. Már a földön fetrengtem amikor bejött anyám és kivitt a fürdőbe lemosta az arcom a kezem és szinte beszélni sem tudtam úgy remegtem mint akinek épp rohama van akkor mondta anyám, h csak csalán volt.. De így se tudtam lenyugodni.. Levegőt már kaptam de a remegés és a bőgés megmaradt.. Elkezdtem széttúrni az egész szobám, (igazából mintha ott se lettem volna, nem fogtam fel amit csinálok)tudtam, hogy valahova raktam Fenistil kenőcsöt és addig nem nyugodtam amíg meg nem találtam!amikor bekentem magam már rendes tudat állapotomba voltam és ennyire még sosem éreztem magam szánalmasnak, azt hitték a szüleim, hogy műbalhét csináltam.. De nem kaptam levegőt!! Elhitték, de evvel nem kéne orvoshoz fordulni??
2009. júl. 11. 22:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem a csalántól ijedtem meg, mert nem félek a csalántól, én nem láttam, hogy az csalán! Nem tudtam megnézni, hogy mi az, mert össze folyt a kép a könnyektől..
2009. júl. 11. 22:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a könnyezés biztos azért van mert a szemed környékén, vagy a szemeden ért a csalán, a "roham" meg talán azért mert nagyon megilyedtél attól, hogy hirtelen fáj mindened és nem látsz semmit.. de nemtudom, lehet hogy allergiás vagy a csalánra. Egyébként azthiszem, hogy a pánikroham másfajta betegség, és az spontán jön rá az emberre, és többször is, addig még nem kezelik ezt a betegséget, még a te esetedből azt vettem le, hogy csak egyszer volt ilyen, és akkoris csaláncsípés okozta
2009. júl. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De hogy került oda csalán? azt irtad hogy a szobádba voltál és miért jött az feléd nekem ez az egész zavaros, szerintem ez elég fura ha mégegyszer lesz ilyen azonnal fordulj orvoshoz, de ezt ugyis megtudod állapitani hogy ez az volt -e hogyha nagy tömegbe vagy akkor lesz e valami bajod, mert hogyha pl. elájulsz akkor sajnos pánikrohamod van, mindenféleképpen ird meg hogy mi fogtörténni létszi!!
2009. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bátyám rám dobta.. Amikor ment és hajtotta be az ajtót akkor bedobta a résen... Amúgy nem ilyen állat.. Csak kint voltak és egymást ütögették csalánnal..(Apám, tesóm,unokaöcsém) És azt hitte, hogy jó vicc lesz.. Rögtön futott is ki ezért nem vette észre, hogy majdnem megfulladtam.. Anyám gondolta, hogy valami baj van, mert még nem mentem ki megölni a tesóm..És akkor talált rám a szobámba..


Hát van még valami.. Azt hittem ez nem számít.. Félek a széltől! Szóval amikor egy kicsit elkezd erősödni a szél én rendesen beszarok akkor is nehezebben veszem a levegőt és remegek, izzadok.. stb.. De ez ilyen nagyobb szeleknél van.. Amikor vihar van csak olyan helységbe tudok lenni ahol kicsi az ablak vagy nincs is és zárva van az ajtó olyankor mindig bekapcsolom a zenét, hogy ne halljam a szelet.. Egyszer táborba az ofőm szobájába kellett lennem, mert csak ott éreztem magam biztonságba.. :$

2009. júl. 12. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:
16 éves, vagyok pontosan ugyan ez volt nekem is ma hajnal 1 tol , kivéve azt a zöld izét amit irtál h ment feléd, csak nekem még elis zsibast a kezem és mind a 2 lábam.És engem nem csipett meg semmi , ez csak ugy rámjött.És nekem társult mindehez nagyon gyors szivverés, és elhomályosodott minden, és hányingerem volt.Áááááh nagyon paráztam. De nem sokára rendel az orvos és megyek.
2010. nov. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!