Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Görcs, vagy roham? Mi lehet ez?

Bare.en.jente kérdése:

Görcs, vagy roham? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

kb fél éve tart, nem tudom mi lehet ez, voltam kivizsgáláson is, semmit nem találtak mert epilepsziára gyanakodtak...

a lényegre térek..

ez egy konkrét eset lesz amit leírok.

fekszek az ágyamon, aludni szeretnék, majdnem sikerül is, egyszer csak gyorsabban ver a szívem, halálfélelmem van, nem tudok megmozduli, levegőért kapkodok, és a legborzasztóbb h nem tudok kiadni semmilyen hangot, senkinek nem tudok szólni h bajom van. ez kb min 2, max 5 percig tart...

Nagyon félek, fogalmam sincs h mi lehet.

volt amikor suliban voltam, elfeküdtem a padon, s úgy feküdtem h láttam az egyik osztálytársam, ez a valami megint rámjött, és láttam az osztálytársam, de nem tudtam szólni h segítsen.

ez olyan szörnyűűű.

Közben amíg se mozdulni nem tudok, se beszélni, levegőért kapkodok, próbálok megmozdulni.....tudok gondolkodni, és látok is, de semmi mást nem tudok..


Nagyon félek! VALAKI SEGÍTSEN!!!!


2011. szept. 4. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Félned nem kell mert nem egészség ügyi probléma, pont emiatt reagálod túl és ez csinálja nálad a pánikrohamot.

Szóval neked pánikrohamod van. Légy erős, ne ijedj meg. Az agyban dől el, el fog múlni. Lehet alvásparalízised is van.

2011. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alvás paralizis.. kellemetlen,félelmetes de alapvetően ártalmatlan jelenség.Keress rá neten.
2011. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ne aggódj, szerintem is lehetséges, h bepánikoltál...

ha kivizsgáltak, akkor nem lehet semmi baj...

próbálj ne ezen gondolkozni, ha mégis gondolsz erre, gyorsan gondolj vmi másra, hátha akkor meg tudod szüntetni ezt a dolgot...

amúgy az [link] -n vannak dokik, aki válaszolnak, be lehet állítani, h hány ó belül válaszoljon, és írd le vmeiknek, hátha tud vmit írni...de ezt az oldalt jegyezd meg, mert nem kell regisztrálni sem és hogy meg tudd a választ, vissza kell nézegetni...

amúgy mond ezt el a szüleidnek, és ők lehet jobban fogják tudni, mit kellene még kivizsgálni...

jobbulást!

remélem segítettem!:)

2011. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amúgy sztem lehet el kellene menned másik dokihoz is, több vélemény...de ne idegeskedj! arra gondolj, h minden oké! semmi baj, nyugtasd magad!
2011. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Írtad, hogy nem tudsz megmozdulni. Fizikailag vagy rá képtelen? Pl. begörcsölnek a végtagjaid?
2011. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a végtagjaim nem görcsölnek be, egyszerűen képtelen vagyok arra hogy megmozduljak, az akarat minden megvan, de nem tudok, nem megy.
2011. szept. 5. 18:26
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm amúgy a segítséget! :)
2011. szept. 5. 18:33
 8/8 anonim válasza:

nekem már rengetegszer volt 15 éves korom óta most vagyok 21,eleinte azt hittem hogy csak álom, de rájöttem hogy nem az és nagyon nyögve tudok beszélni de semim se mozdul, sokak szerint akkor szokott lenni amikor háton fekszik az ember,de neked már egy ideje oldalt fekvésben is van.van hogy többször egymás után pl felkelek és újra visszaesek a bénaságba és úgy érzem ha nem küzdök elene elnyom a halál.Ez még nem is durva az rosszab ami ebből öröklődik az a borzalmas és teljesen élethű rémálmok amelyekbe többször kellek fel az ágyból és kezdem újra az álmot.

Nem játék enj el az orvoshoz, ő továbbküld szihológushoz, mert ennek az egésznek a rendezetlen élet az oka.


Ne várd meg amíg megbolondulsz!!!!!!

2013. ápr. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!