Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a sz@rt csináljak!?

Izééékeh11 kérdése:

Mi a sz@rt csináljak!?

Figyelt kérdés
egyszerüen utálom az egész életemet,mindenki rondának csúfol,alig van barátnőm.a szüleim is gyűlölnek tiszta szivükből,akármit mondok vagy csinálok,mndig mindennek elmondanak.az anyám meg az apám válni akarnak,őszitén jobban örülnék neki ha végre elválnának és nem veszekednének....egyszer is amikor veszekedtek és apm felpofozta anyámat,anyám nekem jött és elkezte mondani hogy ez is miattam van...aztán most barátnőmmel el akartunk menni Fórumozni,már mindent megbeszéltünk,megszerveztük,erre az apám kijelentette hogy én nem mehetek sehová mert egy hülye kis senki buz* vagyok.aztán elkezdtem bőgni,mert annyira zavaros ez az egész,mert pont ma közölte velem a fiú is akit szeretek hogy a legjobb barátnőm tetszik neki.szóval most nagyon szarul vagyok,erre az apám azt mondta,ha nem hagyom abba a sírást,agyonver.és mielőtt bárki ezt mondaná,ogy eztz csak úgy idegességükbe mongyák,hát akkor KURV*RA NEM,mert nem egyszer próbálkoztak már.volt már olyan is hogy nővéremmel összevesztem és ráorditottam hogy haggyál már békén!! erre apám feljött és elkezdett verni és addig csinálta hogy vagy egy negyed óráig nem bírtam megmozdulni,aztán még 2 hétig látszotta keze nyoma rajtam.mit tegyek?!miért van az ,hogy rajtam kivül minden velem eggyidős gyereknek normális szülei vannak,senki se csúfolja őkt,és a szülei is szeretik,engem meg mindenki gyűlöl?!!!
2011. máj. 13. 15:44
1 2
 11/14 anonim válasza:

s ezt honnan gondolod?mindenki szamit valakinek... az is lehet, hogy nem is ismered de szamitassz valakinek

amugy nem valaszoltal a kerdesemre:hany eves vagy?:D

2011. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
13 ... amúgy biztosan tudom,mert senkinek sem tetszek,sőt még mindenki rondáz is meg ilyen idióta beceneveket találnak ki nekem...talán annak srácnak tetszek akiről irtam is fent...bár ezt erősen kétlem,mert egyszer már megkérdeztem tőle és azt mondta hogy nem...meg már próbált elhívni sétálni de nem tom hogy jött neki azaz ötlet,hogy jégesőbe sétáljunk xD szahl arra ink azt montam hogy köszi de inkább máskor...
2011. máj. 20. 19:51
 13/14 anonim válasza:

16:48 vagyok. NA EKKORA BAROMSÁGOT MÉG CSAK LE SE ÍRJÁL!!!

Méghogy Te nem kellesz senkinek... megértem, hogy így érzed. De nem egy olyan embert ismerek, akinek hasonló családi körülményei voltak, mint neked, és most boldogan élnek, családjuk, gyerekeik, vőlegényük, vagy menyasszonyuk van. A második szomszédomban élő csajszi (28 éves) családjánál kis korában addig fajult a dolog, hogy az apja megölte az anyját (megkéselte) Na gondolj bele neki is mennyire szar lehetett... De most van egy vőlegénye aki odáig meg vissza van érte, augusztusban lesz az esküvő... Egyébként nyugodj meg, mert én sem vagyok az a típus aki után futnak a fiúk. Képzeld, 15 évesen még nem csókolóztam, sőt, nem is jártam senkivel. ÉS NEM BÁNOM!. Tuidom, hogy majd úgyis jön magától. Ezen ne búslakodj!Igaz barátnőm nekem is csak 2 van, de szerintem ők meg felérnek egy egész osztállyal. És egyébként nekik is számítasz. Bocsánat, hogy felteszem ezt a kérdést, de apukád nem részeges? V anyukád?

Na mindegy száz szónak is egy a vége, sok mindenkinek számítasz!! De ha nem találsz senkit, már alapból nekem számítasz :) Ha gondolod írj priwit!

2011. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
háát apám elég sokat iszik...általában olyankor szokott mindenkivel veszekedni...viszont engem nem csak akkor ver amikor iszik,hanem egyébként is
2011. máj. 21. 12:28
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!