Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a sz@rt csináljak!?

Izééékeh11 kérdése:

Mi a sz@rt csináljak!?

Figyelt kérdés
egyszerüen utálom az egész életemet,mindenki rondának csúfol,alig van barátnőm.a szüleim is gyűlölnek tiszta szivükből,akármit mondok vagy csinálok,mndig mindennek elmondanak.az anyám meg az apám válni akarnak,őszitén jobban örülnék neki ha végre elválnának és nem veszekednének....egyszer is amikor veszekedtek és apm felpofozta anyámat,anyám nekem jött és elkezte mondani hogy ez is miattam van...aztán most barátnőmmel el akartunk menni Fórumozni,már mindent megbeszéltünk,megszerveztük,erre az apám kijelentette hogy én nem mehetek sehová mert egy hülye kis senki buz* vagyok.aztán elkezdtem bőgni,mert annyira zavaros ez az egész,mert pont ma közölte velem a fiú is akit szeretek hogy a legjobb barátnőm tetszik neki.szóval most nagyon szarul vagyok,erre az apám azt mondta,ha nem hagyom abba a sírást,agyonver.és mielőtt bárki ezt mondaná,ogy eztz csak úgy idegességükbe mongyák,hát akkor KURV*RA NEM,mert nem egyszer próbálkoztak már.volt már olyan is hogy nővéremmel összevesztem és ráorditottam hogy haggyál már békén!! erre apám feljött és elkezdett verni és addig csinálta hogy vagy egy negyed óráig nem bírtam megmozdulni,aztán még 2 hétig látszotta keze nyoma rajtam.mit tegyek?!miért van az ,hogy rajtam kivül minden velem eggyidős gyereknek normális szülei vannak,senki se csúfolja őkt,és a szülei is szeretik,engem meg mindenki gyűlöl?!!!
2011. máj. 13. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
kamu
2011. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Uramisten

komolyan amig olvastam ezeket a sorokat a mosly ami ezelőtt rajta volt az arcmon hirtelen eltűnt és azt vettem észre h mire a végére értem tátott szájjal bámultam

hát nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy:(

Nagyon rossz lehet ez neked, de nincsnek rokonaid vagy naygszüleid akikkel beszélni tudnál erről?

2011. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
hany eves vagy?
2011. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Higgadj le, Magyarországon talán 5%-ban fordul elő olyan család, ahol semmi ilyesmi nincs. A verés durva, arról nem tudok nyilatkozni, az nem normális.


De ha ez megnyugtat, ez a része totálisan nem igaz:

"miért van az ,hogy rajtam kivül minden velem eggyidős gyereknek normális szülei vannak,senki se csúfolja őkt,és a szülei is szeretik,engem meg mindenki gyűlöl?!!!"

2011. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jajj szegény kislány!Mennyi idős vagy? Esetleg nagyszülőkhöz nem tudnál menni?Azt nem értem,hogy mi az istennek szülnek emberek gyereket/gyerekeket ha a saját maguk dolga jobban érdekli őket!Elnézést,nem a létezésed kérdőjelezem meg,mert te csak egy ártatlan gyermek vagy.De egyszerűen nem értem!

Az tény,hogy kamaszkorban hajlamos az ember 100x negatívabban látni mindent.Ez hamar el fog múlni.

Az én szüleim is ilyenek voltak,de összeszorított foggal és a lila monoklikkal kénytelen voltam tűrni,amig nagykorú nem lettem.Aztán elköltöztem.

Csak azt tudom mondani,hogy az idő megold mindent.Tudom amikor benne voltam egy napon,1 évnek tűnt,de elmúlt,vége lett és most szabad vagyok.

Szerelmek pedig gyermekkorban jönnek-mennek,majd lesz másik fiú aki csak téged szeret,csak neki kellesz...:) Fel a fejjel!

2011. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 tetris ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek az előzővel. Ha most vagy tinédzser korban, akkor az sokmindent megmagyarár. Ilyenkor sokkal érzékenyebben reagáltok mindenre, ezért sötétebben látjátok a dolgokat. Azon, hogy elhagyott a srác, csak nevetni fogsz pár év múlva, hogy mekkora nagy bajnak gondoltad.

Amíg el nem éred a nagykorúságot, addig nem sokat tehetsz. Próbálj meg elbújni, mint egy kisegér, legjobb, ha otthon a szavadat se hallják. Talán így elkerülheted a balhékat. Ne keseredj el, fel a fejjel!

2011. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Biztosan van egy megbízható barátod, testvéred, vagy ha nincs akkor én a helyedben elmennék az iskolapszichológushoz vagy a gyermekvédelmis tanárhoz...

Egyébként biztosan állíthatom, hogy nem csak te vagy ilyen helyzetben, hanem nagyon sokan mások...

De mielőbb segítségért kell fordulnod, mert ezt így nem fogod kibírni, akármennyire is erős vagy... És a pszichológust pedig köti a titoktartás, szal... hajráá!! És kitartást!!

2011. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat egyébként 13 éves vagyok,és nincsenek nagyszüleim,az iskolában meg nincs pszihológus,egyedül régebben technikán beszéltünk ilyenekről,mert az óra utolsó 10-20 percében mindig elterelődött a szó ilyesmikre,és akkor visziont amikor elmondtam hogy tesdóm mindenért veszekszik velem,aki egyébként 25 éves,és direkt belém köt,akármit teszek,és az ő hülyeségeiért engem büntetnek....erre a tanár csak annyit mondott hogy hát ez biztos nem így van . szóval ennyit erről....a másik nővéremhez meg nem költöznék,mert ahogy ismerem,nem engedné,és birom,hogy ott meséli nekem hogy anya mit csinált vele is gyerekkorában,de annyi esze már neki sincs hogy segitsen.
2011. máj. 13. 20:30
 9/14 anonim válasza:

Júj! Figyelj! Van olyan, hogy "kék vonal" a száma 116 111, de elküldöm a linket is:http: //www.kek-vonal.hu/index2.php?m=19 Itt tudsz segítséget kérni, és hozzájuk tudsz fordulni bármilyen lelki problémával is. A nővéreddel meg beszélj, mert ő akkor tudja, hogy milyen neked, és bizti, hogy valamit segít majd. Csak kérd meg rá!

Kitartás!!! 15/L

2011. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
16:48 köszi a választ...amúgy mostmár tök mindegy,az apám ma is majdnem eltörte a kezemet xD szahl lehet ink elvágom az ereimet hogy mihamarabb megszabaduljak tőlük....úgyis tök mindegy,senkinek se fontos az egész életem,úgyhogy...
2011. máj. 18. 14:45
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!