Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzek ájulást?

Miért érzek ájulást?

Figyelt kérdés

Mostanában gyakran érzem:

először elkezd fájni a fejem, aztán a gyomrom is, végül az ájulás határánál kötök ki, és nem sokon múlik hogy össze ne essek. Főleg suliban van ez.

egészséges vagyok, sportolok meg minden, de ez most miért van?


2009. márc. 11. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán mignéned van, az szokott ilyen tünetekkel járni.
2009. márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a suliban, akkor lehet hogy stressz=> magas vérnyomás, ez hozza magával a többit. maradj otthon egy hetet és pihenj. Jah, és ha nem múlik, akkor orvos. Mégis csak többet értenek hozzá, mint mi.
2009. márc. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy alacsony a vérnyomásod. Mérest meg.

Vagy lehet, hogy le vagy gyengülve: tavaszi fáradság. Egyél több gyümölcsöt, zöldséget vagy szedj valamilyen multivitamint.

2009. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

valóban alacsony a vérnyomásom, de még ingadozik is. Megmértük otthon, és össze-vissza ver.

10mp-rendesen, 5mp-is gyorsan ver aztán úgy 3 mp-re "leáll" a szívem, vagy "pihenget":S

nem tudom de majd kiheverem ezt is.

2009. márc. 11. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Lehet, hogy kapsz egy enyhe szívritmus szabályzó gyógyszert. Én is szedem,(mert kell) pedig még fiatal vagyok. Nem vészes dolog ez, de jobb kezelni, mint megvárni, hogy tényleg elájulj.
2009. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!