Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor mulik el a gyulolet...

Mikor mulik el a gyulolet amit erzek?

Figyelt kérdés

a volt baratom megcsalt, mikor meg a baratom volt. azota mar sirtam, szenvedtem, utazgattam, kidobtam tole semmit, probaltam vele tisztazni de tagad.

es gyulolom. es nem mulik el. ha el is mulik eltelik egy kis ido es ujra gyulolom. es gyulolom azt a konnyuveru not is aki tonkretett mindent. gyulolom a not, pedig a az exem volt a hibas.

barmelyik pillanatban barhol akar emberek kozott is elkezdenek potyogni a konnyeim, a szemeim szomoruak es csillognak annyira faj:(

es ez a gyulolet csak ellenem dologozik:(

hogy tehette ezt...gyulolom sajat magam, hogy ujra hittem valakiben, es gyulolom ezt a szar eletet, es mar nagyon az agyamra megy.

probalom lekotni magam massal, seta, stb de elottem van a kep, hogy ok ketten es tovabb fantazialok hogy vajon meg miket csinalhattak.

vissza akar hozzam terni de gyulolom, nem akarom latni se mert lehet rosszul lennek tole. mikor mulik el ez az erzes?

mar honapok teltek el azota:(


2011. nov. 1. 19:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

felreirtam: kidobtam tole mindent..

ossze vagyok zavarodva es osssze-vissza irok

2011. nov. 1. 19:36
 2/11 anonim válasza:
nincs a közeledben egy bár vagy valami hogy pasizz meg berúgasd magad??? Ha érted mire gondolok!
2011. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

hasonlo cipoben jarok. engem is megcsalt nem is egyszer, de visszafogadtam. hogy miert? azt en sem tudom. mai napig szenvedek a gondolattol amit tett. magamat okolom mindenert pedig nem az en hibam volt.. naponta eszembe jut hogy mik voltak, miket csinaltak, kivel/kikkel..:) a melyponton vagyok. minden szar korulottem, nem csak amik voltak Vele.

a megcsalas ota evek teltek el. es meg mindig vele vagyok. meg mindig..

2011. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van amikor egy "trauma" feldolgozásához több idö el kell teljen. Csak engedd át magadon, és adj idöt, magadnak. Ne sürgesd, csak úgy fog kiürülni ez az érzés belöled, és meglásd eljön még akit neked szánt az ég. Az a pasi nem neked való volt, próbáld ezt elkönyvelni.
2011. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem akarok barba menni, egyebkent meg az elso hetekben borozgattam egyedul, de az is csak addig jo mig el nem alszom. masnap ujra kezdodik, bar erot kapok, de estere ujra rosssz..

igen pasiztam is, de pont akkor kaptam smst tole.

semmi se jo.

semmi.

en nem fogadom ot vissza mert hanynek tole biztosan, gyulolom ot.

te gyulolod ot? es mikor szeretkeztek mit erzel? van olyan idoszak hogy szereted ot? barmelyik pillanatban radjon a rossz erzes?

ezek szeritn sok ido elteltevel se mulik el?

2011. nov. 1. 19:57
 6/11 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem nekem valo, ezert se fogadom vissza, az agyammal felfogtam az egeszet. nem erdemelt meg engem. en korrekt voltam vele es tiszta szivembol szerettem, de ez a rossz erzes mikor mulik el..azt nem tudom..

neha rosszat kivanok neki titokban es ugy erzem ez nem helyes mert igy rossznak erzem magam, gonosznak.

es pont most elveszitettem a munkahelyem es itt ez a csunya ido is, jobb lenne meghalni:(

2011. nov. 1. 20:01
 7/11 anonim válasza:

szeretem elegge, es itt a baj. nem kene, nagggyon nem. csak kicsinalom magam. a szex meg jo, de ott is voltak problemak pl nem tudtam magam elengedni.

ne ijedj meg. valtozo h kinel mennyi ideig tart az ien problema feldolgozasa. sajnos nekem amugyis fos volt az eddigi 19 evem o meg meg ratett es hat azota a helyzet csak sulyosbodott. regebben nagyon sokszor az arcaba vagtam h micsinalt, azt akartam h fajjon neki, csak ez nem megoldas es ezt en is tudom.. feltekenykedem, hisztizek, lassan mar barataim sincsenek, eleg para mar... ehh. remelem te nem fogsz erre a szintre eljutni.

2011. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

en sose voltam feltekeny, mindig azt mondtam, hogy szabad emberek vagyunk es el tudjuk donteni mit akarunk az elettol. hogy mindenki tudja mi az amit akar, mi az ami fontos, es ezt szabadon eldontheti. es ezk utan en mar nem tudnek VELE ilyen lenni, de en meg ileyn vagyok. sajat magamnak ellentmondanek ha ujra vele kellene lennem.most enzeggetm rola kepeket, es folynak a konnyeim, jo ot ujra latni de mikozben nezem tudom h nem tudnek tobbe vele lenni. hogy undorodom attol ha belegondolok hogy atolel. undorodom tole. mikozben meg potyognak a konneim mert jo ot latni-a kepen.

:(

2011. nov. 1. 20:42
 9/11 anonim válasza:
Én azt hiszem, h a legjobb az, ha felfogod azt, h mindenkinek a maga útját kell járnia, és alázattal tudomásul veszed azt, h ez van. Szerintem -és ezt ne vedd sértésnek- abban a cipőben, amiben te jársz azok járnak, akik egy kicsit többre tartják magukat másoknál. Te is pórul járhatsz, az a helyzet, és néha mindenki leszívja, de a hősök tudomásul veszik és emelt fővel tovább haladnak az útjukon, a gyengék meg nyalogatják a sebeiket, amíg az élet el nem suhan mellettük... A legjobbakat.
2011. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem vagy egyedül ezzel a problémával. Nekem három év távlatából is fáj, de már nem fakadok sírva. Folyamatosan vissza akar térni hozzám, de már nincs meg a bizalmam felé. Egyik pillanatban szeretem, hiányzik,rohannék a karjaiba, a másik pillanatban gyűlölöm éééés rohannék a karjaiba....:)

De nem teszem.

2011. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!