Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem komoly, de meghallgatnátok...

Nem komoly, de meghallgatnátok és akit "érint", válaszolna? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Bocs h ezzel terhellek itt titeket. Ha nem ide tartozik majd átrakják máshova.


Egész egyszerűen szeretném kipróbálni milyen az amikor strandon a medencében megfognak és fejjel lefelé tartanak a víz alatt. Kinőttem az ilyen játszadozós korból, de amikor ez a dolog eszembe jut, a gondolata is felizgat. Gyerekkoromban nem volt részem az efféle játékokban. Szóval az érdekelne, volt-e valakinek része ilyenben és milyen volt, milyen érzés.

Tudom, biztos hülyén hangzik. De érdekelne. Privátot is írhatna, aki valamilyen módon kivette a részét ilyen játékból, de itt is szívesen beszélgetnék róla. Meg hogy ilyen mint játék van-e vagy csak az én agyszüleményem, azt nem tudom.

És normális válaszokat lécci


2011. máj. 8. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fuldokolni akarsz? Egyszerű. Kérjél meg valakit, hogy nyomja le a fejedet a vízben. Fuldokolni fogsz, mert ugyebár akkor nem kapsz levegőt.
2011. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, biztos jót akarsz... csak nem ezt kérdeztem. A kérdés az volt h ilyen "fejreállítósat" átélni milyen és aki átélt ilyet vagy ilyesmi, írjon. Tudom, hihetetlen, de ez érdekelne. :$

És nem fuldokolni akarok csak érdekelne h egy ilyet átélni milyen. Tudom, legegyszerűbb megkérni vkit h segítsen kipróbálni.

2011. máj. 8. 12:08
 3/14 anonim ***** válasza:
ööö, kicsit tényleg hülyén hangzik. :P Egyébként de aranyos vagy! :) Bocsi, nem tudok segíteni, ilyet én sem játszottam. Csak kíváncsiságból, te hány éves vagy? :D
2011. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

muszáj életkort is? így is elég nemnormálisnak tűnhetek már XD

nem is tom elhiszik-e akik olvassák, pedig tényleg érdeklnének válaszok

2011. máj. 8. 14:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kézen állni a vízben. Ahhoz nem kell senki más. Amúgy azért írom ezt, mert nem tudom milyen játékra gondolsz. :-)
2011. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
16:08 Köszi a javaslatot, de rendszeresen szoktam kézen állni vízben, azt is nagyon szeretem. Ilyen játékra gondolok, csak úgy h nem kell hozzá kezet használni hanem úgy tartják az embert XD bocs ha nem volt érthető a hosszú szövegem ellenére. tök elbeszélgetnék vkivel akivel ezt a "merényletet" megcsinálták v aki megcsinálta vkivel. tudom nem vagyok teljesen normális ezért is tettem a kérdést ebbe a kategóriába
2011. máj. 8. 16:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt részem ilyenben. A srácok belenyomták a fejemet a vízbe, hogy ez milyen jó poén.. Szerintük. (Majd ők megfürdetnek :S) Nem volt jó élmény, főleg akkor amikor valamelyik barom kicsit túlzásba vitte. Vizet is nyeltem.. Szar érzés volt.
2011. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

17:38 Köszi, hogy leírtad. sajnálom, hogy rossz volt.

amúgy "csak" a fejedet nyomták bele a vízbe vagy fejjel lefelé is voltál úgy mindenestül?

2011. máj. 8. 17:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudat alatt át akarod élni még egyszer, milyen volt a magzatvízben?
2011. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Velem is volt már ilyen h táborba voltunk és pár hülyegyerek azzal szórakozott h mindenkit lenyomott a víz alá..Velem is megcsinálták és nagyon rossz érzés volt..Asztmás is vagyok és tehetetlennek éreztem magam...Tényleg nagyon rossz volt..:|
2011. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!