Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Féltékeny, irigy vagyok? Miért?

Féltékeny, irigy vagyok? Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Normális, jóindulatú ember vagyok, mégis időnként rossz gondolataim, érzéseim vannak. Irigységet érzek, féltékeny vagyok másokra. Miért? Pedig alapjában egy önzetlen, segítőkész, mások örömeinek, sikereinek örvendő ember vagyok. Vagy azért van ez mert felismertem, hogy mások irigykednek és féltékenyek rám és én is ilyen lettem? Miért van ez? Rossz érzés.

Valami vmi könyv, ami ezzel foglalkozik?

Köszi a válaszokat! (25N)


2011. ápr. 13. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamit nem kaptál meg nem ugy sikerült eddig az életedben ahogy szeretted volna és ezért talán irigy vagy mások életére azt gondolod jobbak nálad több mindent elértek mint te...

Sajnos a többség ilyen nem vagy egyedül!

Próbálj urrá lenni ezen ne foglalkozz másokkal!

Örülj annak amid van!

Titok c.filmet ajánlom

2011. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, hogy néha irigyek, féltékenyek is vagyunk.
2011. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Örülök, hogy ez természetes. Legtöbbször nem érzek ilyet, ezért furcsák nekem ezek az érzések.. és ilyenkor magam hibáztatom
2011. ápr. 14. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindennek megoldása a felismeréssel kezdődik...

Szerintem az már egy hatalmas előny, hogy ez az érzés igy tudatosult benned. Hiszen tényleg benne van a legtöbb emberben, de ők mégis egymásra mutogatnak, és nem látják be hibájukat. Te felismerted, és megirtad a kérdésedet igy nyiltan erre az oldalra. Ez nagy erény. Innen már könnyebben kezelheted:)

2011. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nálam is vannak ilyen kilengések..

a haverom motorja jobban megy mint az enyém, de bár az enyém szebb :P

ne gondolj rá,vagy valami olyasmire gondolj ami neked van,mig másnak nincs

2011. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!