Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Féltékeny vagyok,...

Ez normális? Féltékeny vagyok, vagy csak irigy?

Figyelt kérdés
a barátnöm összeköltözött az exvölegényemmel,nagyon rosszul esett,de valahogy bele nyugodtam,most kiderült,h lesz babájuk.én is nagyon szeretnék babát,és lehet,h csak irigy vagyok?amugy én szakitottam az exbarátommal.
2011. febr. 17. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
hejj de f@sza kis csaj a barátnőd....
2011. febr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
amúgy, hogy válaszoljak is, van benned mindkettő, féltékenység, és irigység is.. de ez érthető
2011. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Furcsa a barátnőd de végül is nem a tulajdonod (már :-D ) a pasi.

Azért megértem az az érzéseidet, bármilyen gyarlóaki is :-)

2011. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy?
2011. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is van benned irigység és féltékenység is. És ezért nem tudlak elítélni! De azt meg nem tudom elképzelni, h milyen barátnő az ilyen. Nekem A barátnőmmel vagy egy ilyen "megegyezésünk", h a másik pasijára expasijára soha!

Bár az ízlésünk is tök más ezen a téren :)

2011. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Íjj.Azért elég kemény szerintem,így barátok között az ilyesmi.Mondjuk láttam már hasonlót.

A srác direkt felszedte az exének a barátnőjét,hogy fájdalmat okozzon vele.Sőt a lány egyik unokatestvérével is együtt volt egy darabig.Ez volt a bosszú.

Nálatok viszont túl jól sikerülhetett a dolog.

2011. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
22vagyok,én nem kötöttem vele ilyen "szerzödést",nem is jutott eszembe,mivel 30 éves a "barátnöm" és mikor szakitani akartam a barátommal,még ö mondta,h fiatal vagyok,h éljek,még ö biztatott.mikor eggyütt voltak még akkor is joba voltunk,mert én nem tudtam rola,csak nem rég tudtam meg és nem is töle...
2011. febr. 17. 22:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális, egy ilyen történés engem se hagyna hidegen.
2011. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet én gondolom rosszul, de szerintem nincs azzal baj, ha a barátnő összejön az EXbarátjával. Már semmi köze hozzá, akkor meg miért ne lehetnének együtt?


Egyébként megértem, hogy valahol zavar a dolog, de van köztetek majdnem 10 év korkülönbség. Szerintem még éld az életed, ismerkedj, utazgass, ráér még a gyerek.

2011. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ezzel baj, de meg tudom érteni, hogy te nem tudsz neki örülni.

De szerintem ez az érzés majd elmúlik.

2011. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!