Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy, hogy ez...

Csak én látom úgy, hogy ez nem normális? Vagy én nem vagyok az, h ezért féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
a barátommal állandóan veszekszünk egy 3. személy miatt(lány)féltékeny vagyok rá, mivel ő a barátom legjobb barátja állítólag. DE! a barátom régen akart vele járni, csak a lány lekoptatta és így váltak ők barátokká.. az a lényeg,hogy olyanokat irkálnak egymásnak, h jó lenne már látni,nagyon szeretlek,nagyon hiányzol stb. és engem ez nagyon zavar, bár a barátom győzköd h engem szeret,de ha engem szeret miért ír ilyet más lánynak? és pár napja történt hogy el kellett mennem a városból és a barátom ezt kihasználva találkozott a lánnyal, sőt együtt is buliztak, majd mivel a lány K.O.-ra itta magát a barátom haza vitte.. velem van a baj és túl reagálom a dolgot vagy szerintetek se normális ez így?
2011. jún. 27. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Most írjam meg, hogy valószínű nem betegesen féltékeny vagy, hanem van rá okod?

Nem tudom hány éves vagy, meg nem könnyű a gép mellől tanácsot írni, de olyan nagy az Élet nevű óceán és annyi halacska van még benne....:)

2011. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

sztem jogosan vagy féltékeny, én is az lennék. :S

ez a szeretlek, hiányzol, és hogy még haza is vitte, nálam biztos kiverné a biztosítékony.

mondd meg a csajnak, ha eddig nem tartott igényt a barátodra, akkor most is hanyagolja!

2011. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 napietus ***** válasza:
38%
azzal, ha hisztizel meg féltékenykedsz Te magad lököd pont annak a lánynak a karjaiba. egyébként lerázta a pasidat, nem? ha függetlenként nem kellett neki, most miért kéne? üzeneteit meg ne olvasgasd, mert ez undorító és közönséges dolog.
2011. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Az ember nem ír ellenkező nemű barátjának ilyeneket, jogos a felháborodás. Beszéld meg ezt a barátoddal, és ha támadó pozíciót vesz fel(mi jogod van beleszólni a barátságaimba? stb), akkor felteheted a kérdést magadnak: Tisztel engem ez az ember? Én vagyok neki a legfontosabb?

Megingott a bizalom, és van alapja.

Innentől bármi lehet, megcsalás is, de lehet, hogy tényleg csak barátok(nem hiszem, ha már van múltjuk), rajtad múlik, hogy hogyan döntesz.

2011. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
egyértelmű hogy az vagy..am sztem nem is komoly a ti kapcsolatotok vagyis a fiú ha ilyet megtesz...bocs de csak a véleményemet írta...
2011. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


Ugyanez a szitu nálunk is detto, csak nálunk még a csaj ilyet is irt a barátomnak,hogy kipróbálná egy menetre...meg mindig kimegy elé a buszra,meg hasonlók...mondjuk nálunk annyi más,hogy a barátom közben koptatja...

amugy szerintem sem ok nélküli a féltékenységed.

20/L

2011. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Szamár vagy ló helyett,amint a lány bedől neki vagy talál jobbat nálad,te mehetsz a levesbe.
2011. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Ez nehéz, mert ugye a lány lekoptatta, de a barátod ugye akart valamit tőle és ez nem teljesült be.

Azzal önmagában még nem lenne baj, ha ellenkező nemű a legjobb barátja, de igy szerintem én is féltékeny lennék.

Nekem is fiú a legjobb barátom, sőt, ő volt az első komoly kapcsolatom, de mi ugye lezártuk a dolgot és azóta is tökéletesen "működünk" barátokként.

Mi is szoktuk egymásnak irni, hogy "szeretlek" és hogy "hiányzol" (barátként), tehát ez még nem ok az aggodalomra.

De mint irtam, itt nem egy lezárt dologról van szó, mint nálunk, hanem a barátod részéről ez egy beteljesületlen vonzalom.

Ez igy már teljesen más.

Nem tudom, mi a jó megoldás ilyen helyzetben, ha "eltiltod" őket egymástól, az sem jómegoldás, de igy meg magadat emészted.

Tényleg nem tudom...

Igazából csak a barátod tudja, mit érez i9gazából.

Nehéz ügy az biztos.

L/24

2011. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha egyszer akart valakit egy pasi és nem kapta meg, azzal sokszor baj van. Nekem is volt egy pasim, aki a legjobb barátnőmbe volt előttem szerelmes. Aztán mondogatta, hogy engem szeret, meg én jobb vagyok, de közben éjjel sms-eket irogatott neki, meg ahogy összevesztünk egyből írt neki, hogy csak rá tud gondolni, meg ilyenek. Nekem nem kéne mégegyszer ilyen. Sajnos, valószínűleg otthagyna téged, ha a csaj bedőlne. És barátságból lehet szerelem, szóval nem kizárt, hogy akarni fogja a pasit egy idő után, már csak azért is, mert van valakije. Én nem bíznám a párkapcsolatom jövőjét egy harmadik fél szeszélyére.
2011. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Te ismered a Párodat! Nekem van egy fiú barátom, akinek, ha beszélünk telfonon én is szoktam mondani, hogy jó lenne egyszer összefutni, meg hiányoznak a régi nagy beszélgetések.

Mondjuk mi nem egy városban lakunk, és lassan egy éve nem találkoztunk. DE! Ha egy helyen laknánk és buliban leKO-znám magam akkor tuti, hogy hazavinne. Ezért barát.

De azzal is képben vagyok, hogy az ilyen barátságok mindig kényesek...

Szóval...nem könnyű neked, de semmiképp se válaszd a támadást.

22N

2011. jún. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!