Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy, hogy ez...

Csak én látom úgy, hogy ez nem normális? Vagy én nem vagyok az, h ezért féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
a barátommal állandóan veszekszünk egy 3. személy miatt(lány)féltékeny vagyok rá, mivel ő a barátom legjobb barátja állítólag. DE! a barátom régen akart vele járni, csak a lány lekoptatta és így váltak ők barátokká.. az a lényeg,hogy olyanokat irkálnak egymásnak, h jó lenne már látni,nagyon szeretlek,nagyon hiányzol stb. és engem ez nagyon zavar, bár a barátom győzköd h engem szeret,de ha engem szeret miért ír ilyet más lánynak? és pár napja történt hogy el kellett mennem a városból és a barátom ezt kihasználva találkozott a lánnyal, sőt együtt is buliztak, majd mivel a lány K.O.-ra itta magát a barátom haza vitte.. velem van a baj és túl reagálom a dolgot vagy szerintetek se normális ez így?
2011. jún. 27. 15:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én erre annyit tudok írni,hogy biztosan képtelen lennék elviselni és tolerálni a helyzetet.Inkább keresnék olyat,aki becsül engem,bármennyire is a szívem szakadna bele,és bármennyire is fájna.
2011. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

engem egyáltalán nem bánt meg azzal a barátom, ha vannak lánybarátai is. nekem is vannak fiúbarátaim, jól elvagyunk, hülyeségből szoktam nekik mondani, h imádlak, de jó lesz, ha összefutunk végre, stb.


"féltékenykedni annyi mint megalázni magamat és őt"

2011. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!