Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosság? A lényeget...

Öngyilkosság? A lényeget apróbetűsen írtam.

Figyelt kérdés

Kérdésem igazából nincs, csak kellett a kérdőjel, de ha elolvassátok amit írtam, annak örülnék.

Öngyilkos akarok lenni, ha úgy tetszik ezt kívánom legbelül...Tudom, van ilyen kérdés ezer, nem is "fenyegetésnek" szánom és nem őrülten magamból kikelve vagy épp magamba zuhanva írom ezeket. Csak ki akarom adni magamból, hogy eljutottam erre a pontra, amikor már teljesen komolyan gondolom. Nyilván nem fogom most azonnal, azért is írok ide, szóval efféle gúnyos válaszokat fölösleges írni...épp elég az ha eljut az ember ide, innen már csak egy lépés. Hogy idáig jutottam, az magamnak köszönhető, hibáztatni senkit nem hibáztatok. "Tenni kéne ellene, nem csak sopánkodni" - igen, próbálok, elhihetitek. Egyébként úgy az egész eddigi életem eredményeképp van most ez így, nem köthető egy-két konkrét eseményhez, ilyet hiába kérdezgettek. Sok apró dolognak köszönhető, sok kicsi sokra megy elv alapján...Amik legfőképp annak tudhatók be, hogy nem vagyok kibékülve magammal, se külsőleg se belsőleg, rengetek rossz döntésem volt, melyek megoldására, megfékezésére csak még rosszabb döntéseket hoztam...az egész tulajdonképpen egy örvény vagy mocsár, minél jobban kalimpáltam annál mélyebbre kerültem. Szóval kérdésem nagyon nincs is, de ha valaki elolvasta és ír rá valamit válaszként, azt szívesen fogadnám...

19/F


ui.: már úgy 3 éve olvasgatom a gyik-et, ezt a témát is, de sose gondoltam volna hogy fogok ide írni


2011. febr. 21. 20:29
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:

Ha meg akarod tudni, hogy milyen érzés lesz az, ha megteszed és nem sikerül, akkor írj nekem. Ma egy hete volt a második kísérletem. Hasonló okokból, mint amiket Te leírtál. Most egész más megvilágításba kerültek a dolgok. Szívesen elmesélem neked a sztorimat és meghallgatlak téged.

19/F

2011. febr. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:

az összes öngyilkos jelöltnek ajánlom nézze meg az "In Burges" cimű filmet.. 1rész @qrvajó film mást itt egy idézet:


Harry Waters: Mikor felhívtalak azt kértem, hogy: Ken, nagyon szépen kérlek, legyél Ray pszichiátere? Nem. Azt kértem, megtennéd, hogy szétlövöd a kurv@ fejét b@zdmeg? Önveszélyes? Én is az vagyok. Te is az vagy. Mindenki önveszélyes, mégse csinálunk belőle ekkora ügyet. Tán megölte már magát? Nem. Akkor mégse olyan önveszélyes b@szod.

2011. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Láttam már, nagy film :)Képesek voltak Erőszakik-ra "magyarosítani".

De azért ez az idézet nem valami jó...megintcsak általánosítás, hogy mindenki az, mégse teszik meg, akkor minek parázni, szarni le őket...aha...tán nem minden ember egyforma. Élni mindenki akar, első komolyabb öngyilkossági gondolatára szerintem senki nem öli meg magát, de az nem azt jelenti hogy csak brahiból riogat.

2011. febr. 27. 12:04
 34/36 emlya ***** válasza:
Éppen ez az. Aki öngyilko akar lenni az nem fogja egyből megtenni, előszüör nyilván segitséget vár a világtól, de sajnos sok ember nem kap, és akkor megteszi. De ez nem figyelelmfelkeltés, hanem segitégkérés!!!!!
2011. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Kedves kérdező! Nem tudtam már privát levelet írni neked! Mondd, megvagy még? Remélem válaszolsz :)
2011. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
írj ide: pamacs.aliz07@gmail.com... azon én is gondolkoztam hogy nincs kiút. írj ide elmondom én hogy életem túl hátha neked is segít
2012. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!