Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék határozottabb?

Hogyan lehetnék határozottabb?

Figyelt kérdés

Lehet inkább önismeretbe kéne ezt a kérdést , de itt jobb válaszokat látok

Az a baj hogy nagyon "kelleni akarok" másoknak , meglátom mondjuk hogy x szakmából hiány van akkor én rögtön megyek , aztán nagyon gyorsan megunom , látok valami mást és már nem kell

3 egyetem/fősuliból jöttem már el emiatt és kezd nagyon zavaró lenni

de nem csak iskolával kapcsolatban hanem tényleg mindennel így van


2011. febr. 13. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Általában a mániásokra jellemző, hogy nagy lendülettel belevetik magukat mindenbe, aztán abbahagyják.

Szerintem te csak türelmetlen vagy.

Én is szerettem minden újba belefogni, de az első problémánál abba is hagytam, és elkezdtem a következőt. Aztán rájöttem ,hogy csak türelmetlen voltam, és nem hagytam abba, hanem megpróbáltam máshonnét megközelíteni a dolgot, befejezni és a végén büszkének lenni magamra, hogy sikerült.

Ha az emberek rájönnek, hogy jól meg tudsz oldani dolgokat, akkor kelleni fogsz nekik és nem neked kell harcolni a kegyeikért.

Egyébként olyan dolgokba kezdj, amikben te hiszel, amit te akarsz.

Ha valamit mások kedvéért csinálsz, abban nem biztos, hogy az örömödet leled, de akkor miért is csinálod?

Hogy mások elfogadjanak?

Fogadjanak el olyannak, amilyen vagy.

2011. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!