Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnek hatarozottabb?

Hogy lehetnek hatarozottabb?

Figyelt kérdés
Hogyha valaki ramformed,akkor mindig behuzom a farkam,es emhuzok,vagy kivorosodom es dadogni kezdek...de ugyan ez tortenik,hogyha valaki leszolit az utcan,es valamit megkerdez.Szeretnek kozvetlen lenni,es "jofej" ,de akkora luzernek erzem magam :(.Legyszives segitsetek
2009. szept. 3. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
na hát erre én is kiváncsi lennék :) én nem érzem magam luzernek, bár van aki annak tart...én kiabálni nem tudok...ki szokott borulni a bili elég gyakran, de nem tudok visszaszolni, mert ha dühös vagyok, akkor normálisan hangnemben nem tudok beszélni, viszont kiabálni meg szinte egyáltalán nem :) aki ismer az tudja hogy nyugodtan belémköthet, ugyis ráhagyom :)
2009. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rám mindig azt mondják, hogy halkszavú vagyok és még ordibálni sem tudok. És ez úgyahogy igaz is. Bocsi, de örülök annak hogy nemcsak én vagyok határozatlan. Mondanám hogy nyugodtan nyisd ki a szád, de én is alig teszem.

Természetes az, hogy az emberek beszélnek. Nem néz senki hülyének, ha beszélsz. Ne rágódj túl sokat azon hogy miket mondj, mert akkor belegabalyodsz, ezért dadogsz szerintem. Idővel elfogod hagyni ezt a szokásod!

2009. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ilyen vagyok sajnos. Próbálj meg a külsődön változtatni. Nem nagy változtatásokra gondolok csak például más haj vagy ruha. Ettől én sokkal jobban szoktam érezni magam a bőrömbe és határozottabb is vagyok olyankor. Vagy nekem például valamiért az is segít ha rágózok. Ha pedig valaki rádförmed egyszerűen nézz a szemébe és félig nevetve vágd oda hogy "barom", aztán megfordulsz és mosolyogva otthagyod, nem kell vele foglalkozni. Hidd el ez neki sokkal nagyobb megaláztatás mint ha leállnál vele vitatkozni. Neki úgyis az a célja hogy ezzel felidegesítsen. De ha látja hogy téged totál nem érdekel akkor inkább rajta csattan minden mert nem tudta elérni, hogy téged ezzel bosszantson.
2009. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat,sokat segitettetek :)
2009. szept. 5. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de ezt ki lehet nőni. Egy idő után már nem fognak foglalkoztatni az emberek. Ha valamit kérdeznek az utcán, akkor én automatikusan határozottabbá válok, mint amilyen belül vagyok, ezzel egyensúlyozva azt, amit érzek. Ha valaki rád förmed, csak gondold át, hogy kije vagy, hogy ehhez joga van és becsüld magad annyira, hogy nem hagyod rá. Az a lényeg, hogy bízz önmagadban!
2009. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
határozd el (sic!) hogy határozottabb leszel, és ne engedj belőle.
2009. szept. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!