Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék határozottabb,...

Hogyan lehetnék határozottabb, magabiztosabb, és hogy győzhetném le a lámpalázamat, ha felelni kell, vagy ha ki kell állni az osztály elé? (17 éves vagyok)

Figyelt kérdés
Ilyenkor mindig az jut eszembe, Úristen! Engem néznek! Engem néz mindenki! Biztos hülyén nézek ki, kinevetnek, és látszik rajtam, hogy zavarban vagyok és stresszelek. Légyszi, segítsetek! Ti ilyenkor mit tesztek?
2009. szept. 8. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes, én is ilyen voltam, de az idén nyáron valahogy megváltoztam, és már egyáltalán nem vagyok olyan (najó egy picit :D) Azt viszont hogy miért, arra azt tudom válaszolni, hogy végig jófej haverjaimmal voltam, akik alapból egyáltalán nem lámpalázasok, és talán emiatt lehetett, hogy énis olyan lettem :D F/15
2009. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is ilyen voltam a suliban. Lehet hogy még most is ilyen lennék ha járnék még suliba. Nekem akkor változott meg, amikor elvégeztem az egyetemet és kikerültem az életbe, a felnőttek világába, ahol már nem gyerekként kezeltek, hanem felnőttként. Mostmár egyenrangúnak érzem magam a többi felnőttel.
2009. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!