Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetek határozottabb később...

Lehetek határozottabb később mint most? Lehet ezt fejleszteni?

Figyelt kérdés
Tudom buta kérdés de úgy érzem hogy ezért nem jön össze semmi mert nem vagyok elég határozott.
2009. dec. 25. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet fejleszteni. a lényeg hogy meg legyen a magadba vetett hited, és bízz magadban. akkor jobb lesz hidd el.
2009. dec. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz, csak tapasztalatot kell gyűjtened!
2009. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor határozatlanság a tapasztalatlanságból fakad ?
2009. dec. 26. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:
én most 15 vagyok. régebben kb 5. osztályos koromig 2-t nem mertem szólni, és nagyon határozatlan voltam. azóta másik szemüveget kaptam, levették a fogszabimat, megtaláltam a saját stílusom és azóta kifejezetten nagyszájú lettem és határozott. szal szerintem az önbizalommal függ össze.=)
2009. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez tényleg így van, ahogy az előttem szóló mondja.

Mondjuk ahhoz is elhatározás kell hogy képes legyél "tapasztalatszerző útra" indulni.

Engem az hajt, hogy jobb legyek mint volt bnőm,aki eléggé megbántott engem,és így "visszavágás" képpen megpróbáltam erőt gyűjteni magamba...:D

2009. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!