Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék erélyesebb,...

Hogyan lehetnék erélyesebb, talpraesettebb, határozottabb a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés
A párom mostanság kezd a fejemre nőni,mit tegyek vele?Néha gúnyolódik,mellőzi a társaságomat,stb.Ha otthagyom,akkor is csak az önbecsülésem csorbul.Mit tegyek,hogy én is domináljak ebben a kapcsolatban?
2009. júl. 11. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha rajtam gúnyolodna a párom akkor vagy felpofoznám (persze attól függ hogyan gúnyolódik). Szerintem ezt nem most kellene elkezdeni, hanem a kapcsolat elején határozottan kellett volna fellépned, vagy az első gúnynál megkellett volna mondanod, hogy veled ezt nem teheti meg.
2009. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

mondd meg neki, hogy gyerekes a viselkedése, ha nem változtat, otthagyod.

ha továbbra is ilyen marad, akkor sajna, kár volt érte már eddig is, minden perc csak elvesztegetett idő volt.

de legalább kiderül, hányadán álltok.

2009. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Előzőnek igaza van. Mondd úgy, hogy igazán sajnálnád, ha egy ilyen miatt kellene őt, aki egyébként egy belevaló és vonzó férfi, otthagyni, de ezt te nem tudod és nem is akarod tolerálni.
2009. júl. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

"mondd meg neki, hogy gyerekes a viselkedése, ha nem változtat, otthagyod. " na a zsarolás hova fog vezeti szerinted? biztos nem egy jó müködő kapcsolatba.


szerintem amit eddig eltürtél, azt most tedd szóvá és mond meg neki hogy hagyja abba. de ne vitába torkoljon, mindig amikor csinálni vlmi olyat ami "rossz" 1szer mond meg neki.


ha mellőzi a társaságod akkor menj el otthonról szorakozzál a barátnőidel. ha nem lesz féltékeny és nem kapsz több figyelmet és nem is veszi észre hogy elmentél otthonról az is egyértelmű jel.


egyszerűen kényelmes lett neki a kapcsolat.

már meghóditott és ugy van vele hogy már nem kell vigyázni hogy mit tesz a kapcsolatban, mert te ugyis mindent elnézel neki...

2009. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki gúnyolja a párját, az nem szereti, ott már megváltoztak az érzelmek. Ha ott hagyod nem az önbecsülésed csorbul, hanem éppen ellenkezőleg. Ha van tartás benned, akkor nem tűröd el a megalázó dolgokat, hanem szakítasz vele. Előbb-utóbb Ő is megtenné, de Te előzd meg és ezzel máris Te leszel a domináns fél. Felpofozást én nem javasolnék, ha valaki a veréssel akar domináns lenni, az már régen rossz.
2009. júl. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Viselkedj vele úgy, mint Ő veled.

Mikor otthon van szedd össze magad és menj el barátnőiddel moziba, kajázni vagy csak szétnézni a városban.

Ha nem városi vagy gondolom akkor is akad valami kis fagyizó, ahova ki lehet ülni vagy valami kikapcsolódási lehetőség.

Ha valami döntést kell hoznotok és máskor mindig engedtél az Ő akaratának(még ha te nem is úgy gondoltad), akkor most igenis mondd meg, hogy Te hogy szeretnéd.

Ne hagyd magad, mert ha viccből is, de a férfiak elég bunkók tudnak lenni és ha nem szólsz rá észre sem veszi, hogy neked rosszul esik.

Arról nem is beszélve, hogy ha folyamatos elnyomás alatt élsz előbb-utóbb ha véletlenül akarnál is valamit, azt sem hagyná...

2009. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A helyedben inkább azt kérdezném meg magamtól, mi a fenét keresek egy olyan ember mellett, aki gúnyolódik rajtam, és nem szívesen van a társaságomban. Egy ilyen pasival örök harc lesz az élet. A helyedben lelépnék, és keresnék egy normálisat, aki szeret és értékel.
2009. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!