Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pániktól hosszantartó deperszo...

Pániktól hosszantartó deperszonalizáció?

Figyelt kérdés

Pánikos, kényszeres és szorongó vagyok. Azt szeretném megtudni, hogy deperszonalizáció (hosszantartó) társulhat-e valamelyikhez?

Mostanában nagyon sokat érzem ezt a valószerűtlenséget, álomszerűséget.

Valamint pluszba még annyit, hogy lehet-e pániktól, hogy mostanában kicsit többször akadok meg a beszélésben. Nagyon jól ki tudom magam fejezni, a nyelvem elbotlik...


2011. febr. 8. 17:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

kérlek, ha írsz privátot, akkor írj ide is, mert nem vagyok benne biztos, hogy mindent megkapok. Kicsit szórakozik az email fiókom.

Tehát elég az elsőnél amikor először írsz ideírni, hogy küldtél nekem valamit :D...köszi!!! Várom a válaszod!

2011. febr. 15. 18:27
 12/21 anonim válasza:
Szia.Írtam tegnap előtt.
2011. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Újraküldtem tegnap.Még mindíg nincs meg?szerintem csinálj új email címet ezesetben...:)
2011. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

a beállításoknál ki volt "x"-elve a lehetőség :S...

bocsi! Ha még van kedved hozzá küldheted most! :)

2011. febr. 17. 18:15
 15/21 anonim válasza:
Nehéz ez,remélem egyszer csak összehozzuk.:) Megint elküldtem.Elvileg úgy kéne lennie,persze ha itt a GYIK-en nem állítod be akkor nem lehet neked privit küldeni,de ha már te küldtél nekem emailt s én válaszolok neked emailbe az már nem a GYIK-en keresztül megy tehát kéne fogadnod...egy új email fiók nyitása a legbiztosabb,lehet hogy ez neked most bekrepált :) és akkor hogy csak kicsit legyen bonyolultabb az egész mondjuk GYIKen keresztül elküldöd nekem a régi emailedről az új email címedet s akkor arra én tudok válaszolni (mert én megkaptam a te üzeneteidet csak fordítva nem müxik...)!
2011. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Vagytok még? Nekem is ez a problémám, de 20 éve...
2011. ápr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, vagyunk még :D...Mind ketten. Azóta is tartjuk a kapcsolatot. Ha akarsz írj privátot, nagyon kikupálódtam a témában, de akivel beszéltem a kommentek között, ő még jobban ért hozzá!
2011. ápr. 2. 19:12
 18/21 anonim ***** válasza:
Látom, régi a kérdés, de ha még aktuális a "fórum", beszállnék, ugyanez a problémám!
2012. febr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Nekem is hasonló érzéseim szoktak lenni... Én is beszélgetnék valakivel erről a témáról, ha még ti is szeretnétek róla...
2012. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyire olvassátok még ezt a kérdést. nekem is ez a bajom. 5 éve - oké, a legelején borzasztó volt, azóta hát, "élhető". de néha nagyon rossz..

én is már csak a fáradtságra tudok gondolni - 5 éve az az egyetlen, amin még mindig nem változtattam. mármint az alvási szokásaimon. idejét sem tudom mikor aludtam utoljára éjfél előtt.


én is szívesen beszélgetnék veletek erről! ti mit tesztek ez ellen az érzés ellen? nektek milyen alvási szokásaitok vannak?

remélem olvassátok majd ezt a hozzászólást..!

üdv

2012. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!