Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok túllépni pár évtized...

Nem tudok túllépni pár évtizedes dolgokon, igaz miattuk ment tönkre az életem, de nem tudok előrenézni és a jövőt építeni mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 16:08
1 2
 11/17 tetris ***** válasza:
Feladtam!
2011. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi, csak semmi új ötletet nem adtál vagy olyat amit ne próbáltam volna már ki. Ha ilyen egyszerű lenne, nem is emésztene annyira.
2011. jan. 24. 18:31
 13/17 anonim ***** válasza:
Még mindig van remény. Ismerek olyan személyt, aki garantáltan tud segiteni rajtad. Lesd meg ezt: [link]
2011. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha megpróbálnál megbocsátani azoknak, akik rosszat tettek veled, nem segítene? Mi gátol meg abban, hogy elfogadd magadban azokat, amik történtek veled? Miért látod úgy, hogy tönkretettek? Miért nem próbálsz meg segíteni másoknak, akiket hasonló élmények értek mint téged, (hátha segítene)?
2011. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod feldolgozni az emlékeidet, gondoltál már gyógyszerre?
2011. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Megbocsájtás nem jó, akkor rosszabb volt mint most.

Kaptam gyógyszereket, nem segítettek.

2011. jan. 25. 15:05
 17/17 anonim ***** válasza:
Imádkozzál azokért akik kárt/bajt okoztak neked korábban: ez az egyetlen út ahhoz hogy meg tudj nekik bocsátani. Ugyanis el fog indulni benned egy lelki folyamat, amikor még emlékszel, de már nem negatív érzelmeket kelt benned ez az emlék. Ennek imádkozási "tréningnek" nem három napig kell tartania, hanem három hónapig! Ha érdekel tovább, elmagyarázhatod hogyan imádkozz: ugyanis ennél lehet elrontani, mert ennek módja sem köztudott. Amúgy segít még az ilyen lelki állapotokon a bűnbánat szentsége és az Eucharisztia.
2011. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!