Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan betegség, ami egyik...

Van olyan betegség, ami egyik hónapról a másikra a két évtizedes menstruációs görcsöket megszünteti? Lehet ez betegség?

Figyelt kérdés

Nemrég ugyan pontosan megjött 28 napra, de semmi hasfájásom nem volt, pedig hosszú évek óta catafalmon és flectoron élek.

és most egyszer csak semmi.

A mennyisége pedig minimális, az is épp hogy 3 napig.

De mivel 28 napra jött meg, így nem feltételezném, hogy a hormonjaim zavarodtak össze. Vagy mégis?


2011. júl. 19. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem a méhszájseb fagyasztása okozott ilyet. évtizedekig szenvedtem, aztán egy doki valóban meg is vizsgált, mert ő észrevette a sebet. minden évben voltam rákszűrésen és mégsem látták sose.

de mindegy, elmentem, megfagyasztották elmúlt.

2011. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Volt/van méhszájsebem. Már elég régóta, még 10 éve állapították meg először, akkor még nem is szültem. De görcseim már voltak. Aztán szülés után a seb nagyobb lett, a görcsök erősebbek. 1 éve lefagyasztották, de a görcsök maradta. Némileg a seb is....


Most viszont minden előzmény, külső-belső hatás nélkül, csak úgy magától múlt el a fájdalom.

És hát nagyon furcsa, 20 év alatt megszoktam, hogy ezzel jár.


Még akkor is, ha mondjuk késett, vagy kevésbé fájt, akkor is fájt. De most semmi.

2011. júl. 19. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!