Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titeket is hagytak már el...

Titeket is hagytak már el azért mert "lusták" (betegek) vagytok?

Figyelt kérdés
Engem most hagytak el ezért, eddig együtt dolgoztunk itthon, de szerinte kéne még máshol is dolgoznom. Én örültem, hogy végre otthon dolgozhatok, rendesen megcsináltam a munkám, szorgalmasan, de neki nem elég. És mivel beteg vagyok, munkát nem igazán találok, legalábbis nem pár hét alatt. Aztán kijött, hogy nem jó a hozzáállásom. Kerestem munkát, voltam állásinterjún is, de érthető, hogy mindenki olyan embert keres, aki maximálisan megfelel nekik, jó kommunikáció és egyéb dolgok. Hogyan dolgozzam ezt fel, még nem tudatosult, haza kell költöznöm, és egyedül leszek megint. 24 éves vagyok.
2011. jan. 6. 12:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat, meg a nyugtatást, kezdek azt érezni én is, hogy átvert :(((( Pedig nővéremmel is összevesztem, ő már az elejétől mondta, hogy vmi nem stimmel vele. Olyan naív vagyok, soha nem feltételezek senkiről rosszat.
2011. jan. 6. 13:19
 12/20 A kérdező kommentje:
Azt mondta legalább 50 ezret adjak bele, 28500at kapok most, az 50ezerhez kéne egy állás, annyit máshogy nem kaparok össze. A házimunkát természetesen egyedül csinálom.
2011. jan. 6. 13:20
 13/20 anonim ***** válasza:
tedd ki a szűrét, ez átver téged. labilis vagy érzelmi téren és ő ezt maximálisan kihasználta. a nővéreddel pedig békülj ki...
2011. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Most meg azt mondja menjünk szüleimhez, mondtam neki, átvertél, szakítottál velem ennyi. Nincs visszaút. fel kéne adni a lakást, én meg ragaszkodok hozzá.

hát tényleg nem tesz jót nekem ez a dolog, de nem alázkodok most meg, eddig mindig azt tettem, mondtam neki, hogy én már ismerkedek, és örüljön, mert így jobb lesz.

2011. jan. 6. 13:34
 15/20 anonim ***** válasza:

Biztosan lesz még időszak, amikor a szakítás miatt szarul érzed magad - de őszintén mondom, szerintem is az lenne a legjobb, ha kitartanál és nem engednéd vissza. Lássa, mit veszített.

Ha a házimunkával töltött órákat beszorzod az ő órabérével, amennyiért dolgozik, még több is kijön, mint 50 ezer Ft. A te munkád miért érne kevesebbet, mint az övé?

2011. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Mert a házimunka természetes dolog, meg a fejemhez vágta, hogy nincs minden nap meleg ebéd, mert ugye dolgozok, meg nincs mindig elmosogatva, hát ebben se vagyok jó, sajnálom. Nem engedek neki az biztos, vagy elfogad így, vagy akkor menjen, az albérlet a nevemen van, neki kell menni. Sokszor megalázkodtam, de már nem teszem. Most meg lement boltba, kérdezi mi kell, mondom nézzen levegőnek, de hát, hogy még egy lakásban élünk, aztán meg vigyorog...egypárszor már eljátszotta ezt, akkor engedtem neki, most semmiben.
2011. jan. 6. 14:08
 17/20 anonim ***** válasza:
51%

Én most pártatlanul szeretnék írni neked.

A mai világban, egyszerűen nem megengedhető, hogy depresszióval, meg pánikbetegséggel ne menj el rendesen dolgozni. Ez egyszerűen hiszti!

Anyukám is depressziós volt, meg Xanaxot szedett és csak tengett -lengett. Egyszer már odáig jutott, hogy nem főz, mert nincs kedve..na ekkor eldurrant az agyam és elzavartam otthonról, apámmal együtt, hogy keressen valami munkát. És láss csodát. Mióta dolgozik, elfoglalja magát és nincs ideje depresszióra.

Ne haragudj, de a mai munkahelyeken minden 2.ember depresszióval és megvetéssel küzd, mégis dolgozni kell.

2011. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, fontos, hogy az ember lekösse magát, ha nem csinál semmit, akkor csak rosszabbul lesz. Csak az a helyzet, hogy én itthon dolgozok, meg keresgéltem is munkát máshol, csak nem elég aktívan szerinte, de mivel nem m.o-on élt eddig nem tudja milyen nehéz munkát találni, az igaz, ha az ember rá van szorulva elvállal bármit, de még az a bármi sincs, és rá se szorulnék, mert van itthon munka...Azt akarja, hogy többet tegyek le az asztalra.
2011. jan. 6. 14:15
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Figy minden harmadik csaj ezzel a főzéssel, meg takarítással jön... Bammeg abból van pénz amiből főzhetsz... Meg 28000eft hát bammeg az még az albi alap bérét sem fedezi?!

Tudud mit lusta vagy, mint a Nagyalföld.. Ha pasid otthagyna éhenhalnál.. másrészt 24 vagy tudnál tanulni is.. De neked van egy otthoni munkád, ami jó... most őszintén mire vársz?? Hogy majd lesz valami.. a pasid helyében már kidobtalak volna mint macskát fosni, menyél depressziózni máshová..


A szeret a béke és megértés jegyében: Üdv

2011. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak!
2011. jan. 6. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!