Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tanuljak meg egyedül...

Hogy tanuljak meg egyedül lenni? Kapcsolatfüggő lennék?

Figyelt kérdés
Igen, azt hiszem, az vagyok. Egyszerűen nem érzem magam teljes embernek egyedül... Úgy érzem, egy nulla vagyok, senkinek nem kellek. Ha kapcsolatom van, úgy vagyok, hogy nem szakítok, nem tudok, még ha úgy érzem, kéne is, mert rettegek a magánytól. Barátom sem sok van, vagy inkább haverok. Egyébként is elég magambaforduló vagyok az utóbbi időben:S Mit kéne tennem?
2010. dec. 23. 20:58
 1/8 RoberT025 válasza:

Ha tényleg úgy érzed, hogy egyedül "nulla vagy", akkor kissebségi komlexusod van. Erre az egyetlen segítség az önbizalom növelése: ezalatt értem az ismerkedést, a szórakozást. Egyeseknek nehéz feloldódni egy új társaságban, de az idő segít és képes leszel egyedül is érvényesülni.


Üdv...

2010. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2010. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de úgy érzem, ha egy új társaságban vagyok, észre sem vesznek, egy rakás szerencsétlenség vagyok, esetlen vagyok...:S
2010. dec. 23. 21:19
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg ha elmegyek bulizni, és senkit nem ismerek meg, tiszta depisen megyek haza, hogy senkinek nem kellek, és senki nem jött oda hozzám:S Sokszor sírok is.
2010. dec. 23. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Irány az internet :)


Várunk szeretettel a kongregate.com oldalon, Palacsinta szoba :) tobzódnak a lányra váró fiúk, rendesek a moderátorok, kedves a szobatulaj, szóval hajrá :)



Viccet félretéve, menj fel chatre, beszélgess, ismerkedj. Idővel meglátod, hogy beindul a beszélgetés :)

2010. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) van barátom, és neten megy is az ismerkedés, de én nem is ismerkedni szeretnék, hanem magammal rendbejönni, esetleg valami könyv vagy ilyesmi, ami segít?
2010. dec. 23. 21:32
 7/8 anonim válasza:

Eckhart Tolle :A Most hatalma, Az Új Föld

olvasd el őket érdekes...érdemes

esetleg próbálj meg meditálni-légy csendben, nyugiban és csak figyelj, figyeld a légzésedet

2010. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet, szokd meg :S
2010. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!