Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez mitől van?...

Szerintetek ez mitől van? Magányos és egyben mégis társfüggő lennék?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Nagyon szeretek egyedül lenni. Sőt legszivesebben magányos vagyok. Mégis van 1-2 ember (fiúk) akinek úgy érzem bármit el tudnék mondani magamról. Mégse merem. Félek hogy ezzel túl "rámászós" lennék. Vagy túl panaszkodós. És ezt nem akarom. Nem szerelem amit érzek értük, csak "egyszerű" barátság. Ez biztos. Egyszerűen valakire vágyok akivel őszintén beszélhetnék, aki meghallgatna. Szerintetek mit tegyek? Hogy jöhetnék jól ki a dologból? Melyik az a megoldás ami nekem is jó lenne és neki(k) se lenne megterhelő?
2010. dec. 19. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez tőlük függ, a személyiségüktől. Valószínűleg barátoknak érzed őket, akiknek annyira fontos a jelenlétük, hogy nem szeretnéd elveszíteni őket a problémáid miatt. Egy olyan emberre vágysz, akinek kiöntheted a lelked következmények nélkül.


Valószínűleg az lenne a jó, ha szép lassan engednéd be őket a lelkedbe, de azt sem árt tudni, hogy ők erre mennyire vevők. És számolj azzal is, hogy ennek következtében megváltozhat a kapcsolatotok, sokkal szorosabb lehet, vagy érdeklődést váltasz ki belőlük.


Ha gondolod megkereshetsz engem is privátban, felvázolhatod a részleteket, vagy meghallgatom, mi lenne a gond, esetleg további tanácsokat adnék. Ehhez több ismeret kell szerintem, ha azt akarod, hogy valaki segítsen, ahhoz viszont kicsit jobban kell megnyílnod.

2010. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!