Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik"rohamom" van és nem...

Pánik"rohamom" van és nem merek lefeküdni aludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igazából nem várok senkitől sem választ, csak jól esik leírni, hogy sz@rul vagyok. (de azért írjon valaki :( ) Egész nap rosszul voltam, szédültem, émejegtem és valamilyen furcsa bizsergó, zsibadt érzés is végiglüktet rajtam kb pecenként. Tisztára rámtört a halálfélelem, mert olyan furcsán érzem magam. És nem merek lefeküdni aludni, mert félek, hogy nem ébredek fel többet. Van még így itt valaki rajtam kívül? Szerintetek lehet köze ehhez a egészhez annak, hogy kedden abbahagytam az antidepresszást? Vagy nem? Amúgy előző éjjel nagyon elaludtam a nyakam, attól lehet ilyen rosszulllét? (talán becsípődött egy ideg valahogy a csigolyáknál?) :(
2010. nov. 7. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én rosszullétekkel járok pszichológushoz, ő mondta nekem az, hogy minden fejben dől el. Próbálj ne a rosszulléttel törődni, foglald le magad valami számodra kedves dologgal, pl. valami könyv amit szeretsz, olvasgasd. Amúgy miért hagytad abba az antidepresszánsokat?
2010. nov. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
nyugi nem lessz semmi bajod, biztos nagyon feszült vagy vmiért és ezért vannak ilyen gondolataid, holnap reggel már jót fogsz röhögni az egészen
2010. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az előbb a kedvenc filmemet nétem és végig rosszul voltam, holott hiszek a gondolat erejében és abban, hogy minden fejben dől el, és nagyon nem szeretnék rosszul lenni, mégis egyre rosszabbul voltam egész nap, mostmár nagyon rossz. :(


Azért hagytam abba, mert nem volt pénzem kiváltani a következő adagot. :S És amúgy sem vagyok depressziós, nem értem miért kellett szednem. :S

2010. nov. 7. 23:22
 4/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, aranyos vagy. :(
2010. nov. 7. 23:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért hagytad abba az antidepit? HMM? Ha önszántadból tetted nagyon rosszul cselekedtél. Azt fokozatosan szabad elhagyni,és orvosi utasításra. Számíthatsz rá, hogy ezeket a tüneteket, sőt tünetegyütteseket a gyógyszer azonnali elhagyássa okozza. Én nem játszadoznék ezzel. Vagy visszaállsz a gyógyszerre, vagy szenvedsz? Két választásod van. Én mint pánikbeteg írom neked, és nem rossz szándékból.Tessék visszamenni az orvosodhoz!!!!
2010. nov. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja utolsó voltam, igen nem vagy depis, de pánikbeteg igen. Inkább kérj kölcsön a gyógyszeredre pénzt, mert amiket itt leírtál, az mind a pánikrohamhoz tartozik.
2010. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát pánikbeteg vagyok és szociofób, meg valami szorongásos izé, nem tudom pontosan. De az első perctől kezdve nem értettem egyet az antidepresszásal, mert tényleg nem vagyok depressziós. A gyógyszerre nincs kitől kölcsönkérnem pénzt. Most előkeresem a dobozt és megnézem a betegtájékozatót. :(
2010. nov. 7. 23:47
 8/13 A kérdező kommentje:
Na elolastam. Igazatok volt, a gyógyszer miatt van a rosszullét. Elvonási tüneteim vannak elvileg és pont ugyana van felsorolva, ami nálam is jelentkezi (zsibbadás, bizsergés, ármütésszerű érzés egész testen, fejben...stb, fejfájás, szédülés...) :) Hálisten, most megnyugodtam nagyon. Ez azt jelenti, hogy nem haldoklom. :D
2010. nov. 8. 00:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Bizony, nem haldokolsz, legközelebb vedd meg a gyógyszer, az legyen az első, evés nélkül kibírod 1-2 napig, de gyógyszer nélkül nem:)
2010. nov. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
pánikbetegségre is antidepresszánst adnak, olvasd csak el szépen még egy egyszer a betegtájékoztatót, hogy milyen betegségekre jó a gyógyszer. :)
2010. nov. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!