Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A panax ginseng jó stressz...

A panax ginseng jó stressz csökkentésre?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 00:13
 1/5 Lewente33 ***** válasza:
56%

Elsősorban immunerősítő, és kiegyensúlyozottságra. Stresszre

B6 vitamin és magnézium.


Stresszes időben, lassíts a lélegzetvételen, csak egy dologgal foglalkozz, és keress olyan elfoglaltságot néhány percig, amit szeretsz, az segít.


Utána folytasd, amit szeretnél befejezni... Néha pedig legyint, ha valami nem tetszik, mert a tartós stressz, hihetlenül árt

tegnapelőtt 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Stressz csökkentésre a stresszt előidéző dolog megszüntetése az egyetlen megoldás. Illetve nyugtatók, de ugye azoknak sok értelme nincs.

A gyógynövényes megoldások kb. a semmivel egyenlőek. Nem véletlen kaphatod meg bárhol, bármikor, akármekkora mennyiségben.

tegnapelőtt 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy 1 irta, ha nezed a dunat, esetleg a tiszat, kiteped a gazt, repat sokat eszel, sok viz, de legfontosabb; nyird le a hajad.
tegnapelőtt 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ginzeng epp serkento hatasu. Inkabb rossz, ha tenyleg hat.
tegnapelőtt 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 Ez egy jogos felvetés, de egy valamit sose fogok megérteni a saját esetemben én OCD-s vagyok a kényszergondolatok miatt szorongok hogy szüntessem meg a stressz forrását, ha az konkrétan saját magam vagyok?
tegnap 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!