Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért képzelek be ilyeneket?...

Miért képzelek be ilyeneket? Milyen hallucinációk ezek?

Figyelt kérdés
Valamelyik este próbáltam aludni és egyszer csak hallottam hogy valamilyen traktor vagy hasonló hangú nem tudom mi elment mellettünk de akkora zajjal hogy az valami elképesztő láttam hogy egy fény is beszürődik. Egyszerűen nem tudtam megmozdulni és megnézni csak majd nagy nehezen miután már nem hallottam a hangját de persze nem láttam semmit. Másik ágyban aludt a testvérem megkérdeztem tőle hogy ez mi volt de azt mondta hogy semmit nem hallott. Akkor ez mégis mi lehetett?

okt. 20. 23:38
A kérdező szavazást indított:
Talán csak bekèpzelted.
Meglehet hogy komoly a probléma fordulj orvoshoz.
Ez mindenkivel megesett már teljesen normális jelenség.
Az is lehet hogy alvásparalîzis.
8 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hipnagog hallucinacio
tegnapelőtt 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lewente33 ***** válasza:
75%
Úgy tudom az elalvás és az ébrenlét közti időben fordul elő.
tegnapelőtt 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
A miértet szerintem keresd a múltadban, a gyerek- vagy kamaszkorodban. Ott lehet a titok nyitja.
tegnapelőtt 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez mikor volt?
tegnapelőtt 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elmebetegek nem szoktak erzekelni, hogy veluk van a gond. Inkabb ugy tunik, felalomban voltal, es felsz attol, hogy ez nem normalis.
tegnapelőtt 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem rég történt de nem nagyon jutott eszembe hogy itt is megkérdezhetem
tegnapelőtt 14:03
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket. Egyébként máskor nem edett meg velem ez volt az első alkalom. Mármint amire úgy tisztán emlékszem. Js és még annyi hogy vagy 5-6 percig a távolban is hallottam de még nem is az hogy nem tudtam megmozdulni hanem nem is mertem nem tudom miért. 😅
tegnapelőtt 14:07
 8/12 A kérdező kommentje:
*edett-> esett*
tegnapelőtt 14:08
 9/12 A kérdező kommentje:
Hipnagóg hallucináció? Hát nem hiszem az igaz hogy hangos zajokat hallottam. De nem beszéltek hozzám. Bár nem értek ehhez lehet hogy neked van igazad.
tegnapelőtt 14:12
 10/12 anonim válasza:
ufok voltak
tegnap 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!