Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki meg tudja mondani hogy...

Valaki meg tudja mondani hogy mért hallok hangokat?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban meg esik velem hogy be hallucinálok hangokat pl

Volt amikor egyedül voltam otthon és tisztán halottam hogy a húgom meg a apám beszél valamiröl,vagy esténként halom hogy valaki a nevemet mondgya,meg hasonlók

Egyelöre nem írok több alkalmat mert fölöslegesnek találom


Nem tudom hogy ennek van köze hozá de mostanába nagyon ideges vagyok állandóan,hangulat ingadozásom van,néha rohamom nem tudom pontosan milyen nem járok qszihologus-hoz csak azt tudom róla hogy elkezdek szédülni kapkodni a levegöt és remegni olyankór,valoszinüleg depressziós vagyok mint mondtam nem voltam qszihologusnál ezt csak valoszinüsiteni tudom,

A személyiségem egyre jobban halványul.



szept. 5. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szedsz gyógyszert? Drogozol?
szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

komoly fejlesztésre szorul az intellektusod és a lelki világod is.

ezek rávilágítanak arra, mit miért hallasz és mit miért ilyen választékossággal adsz elő.

szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy narkós, akkor lehet valamilyen gyógyszertől, amit szedsz, lehet skizofrénia, alvászavar, agytumor, alkohol elvonási tünetek stb.
szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Mert kísért a helyesírási kéziszótár szelleme.
szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként pánikrohamnak hívják. A haluzás meg a drogtól lehet.
szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Örülj neki, legalább különleges vagy.
szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1#nem nem fogyasztok semelyiket


2#szomoru


3#alvás zavar van,alkoholt fogyasztok de nem nagy menyiségben,másik kettöt nem tudom a agytumort vagy a skrizofeniat


4#jogos de szerintem az is hogy ha most azt írom hogy nyeljél földet


5#továbra sem drogozom ,szándékosan nem pánik rohamot mondtam mert nincs semmi halál érzetem ilyenkor vagy hasonló egyértelmü tünet aminek pánik rohamnál kéne lennie


6#de jó nekem

szept. 5. 20:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg keringési probléma miatt agyi oxigénellátás zavara is lehet. Menj orvoshoz, mielőtt nagyobb baj lenne.
szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!