Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az igaz,hogy bipoláris zavaros...

Az igaz,hogy bipoláris zavarosok közt sok az alkoholista és drogfüggő ?

Figyelt kérdés
Ha így van akkor meg tudom érteni,mert én alkoholista vagyok bipolárisként. Ha depresszios fázisba vagyok akkor azért iszom hogy jobban legyek. Ha meg mániásba akkor azért hogy még boldogabb legyek,de a probléma az hogy ha kijózanodok akkor depresszio van. Ördögi kör. Nem tudok leszokni róla pedig voltam elvonón is. Gyógyszereket szedek és tudom hogy nem szabadna innom de nagyon boldogít ha van bennem pia. Más is van így ?
okt. 19. 05:19
 1/2 anonim ***** válasza:
alkesz bipolariskent es gyogyszerre iszol az hat.. nemtom, az mit hoz ki az emberbol egyebkent
okt. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
de nem igaz hogy minden bip. az a ketto lenne amugy. Nagyobb resze egyaltalan nem szenvedelybeteg
okt. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!