Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi volt a legtöbb mennyiségű...

Mi volt a legtöbb mennyiségű alkohol, amit egy nap alatt elfogyasztottál?

Figyelt kérdés
csak őszintén

ma 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Amire emlékszem az 2,5 liter vörösbor 2 üveg sörrel és 2 deci Whiskey meg valami házi likőrbe kóstoltam bele talán csak egy nyalásnyi volt de az nem ízlett.

Persze lehet volt ennél több, csak amikor már annyira beüt a pia hogy kiesnek dolgok és már alig alig emlékszek valamire akkor az nem szokott megmaradni hogy miből mennyit ittam, meg hogyan, szóval nem tartom kizártnak hogy volt ennél több is, de amit írtam arra tutira emlékszem azért mert akkor előtte annyit zabáltunk ami felszívta annyira a piát hogy egyszerűen alig ütött be. Meg az a mennyiség olyan délelőttől estig tartó dolog volt, szóval nem 2 óra alatt ment le annyi.

ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Nekem egy üveg (7,5dl) 13,5 %-os bor
ma 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 sör. Átlagos, 4,5% körüli sör.
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!