Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A mentális betegek közt sok...

A mentális betegek közt sok az alkoholista?

Figyelt kérdés
Nekem szociális fóbiám van és ez miatt iszok minden nap,mert ,ha társaságba vagyok akkor szoronganék és zavarba lennék ha nem innék. Viszont ha van bennem bizonyos mennyiségű pia akkor ez sokat enyhül. Antideprenszánst szedek de hiába.
ma 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor se kéne mindennap inni. Elhiszem hogy sokat old az alkohol mert én is küzdök szorongással de nem bírnék mindennap inni. Főleg ha szedsz antidepresszánst vagy bármi egyéb pszhiés gyógyszert arra nem szabad inni.
ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi az a cirózis? Májzsugor? Ha a ráktól nem is fél az ember legalább emiatt nem kellene túlzásba vinni az alkoholt.

Ismerősöm fia fiatalon halt meg Cirózisban, sok pia miatt..

ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amugy ha otthon vagyok nem iszok,mert nincs társaság.
ma 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Sosem kellene inni. Az alkohol sem különb a fűnél, csak az egyiknek van itthon kultúrája ezért legális, a másiknak pedig nincs.

Beszéltél erről a kezelő orvosoddal?

ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen beszéltem. Mondta hogy menjek el terápiára meg elvonóra.
ma 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!