Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerelmi bánat miatt nagyon...

Szerelmi bánat miatt nagyon sokat ettem reggel,és most iszonyat bűntudatom van gyűlölöm magam és ráadásul dolgozok is ma.Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

Eladó vagyok,és egesznap nagy bő ruhába dolgozok ne hogy lássák hogy sokat ettem és most biztos nagy a hasam meg se merem nézni ilyenkor..

Evés zavarom volt régen (anorexia,nagyon sovány voltam)és mostanában is csak akkor eszek már ha nagyon éhes vagyok hogy lapos maradjon a hasam.

Megismertem valakit,de a sors úgy hozta hogy nem lehetünk együtt és mióta nem látom annyira fáj az egész hogy kajával próbáltam enyhíteni a fájdalmat,és ma tudom hogy a rokonaival találkozni fogok a boltban és emiatt is ideges vagyok.Annyira rosszul érzem magam de most már azert is mert túl ettem magam.Hogyan engedjem ezt el?24/L


ma 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Még mindig evészavarod van.

Mindenképp kezdd el hosszútávon kezeltetni.


Mostanra csak annyi hogy 3 nap múlva kiszarod amit túlettél. Ilyenkor sokkolódik a szervezet és nem is minden szívódik fsl

ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kezdeném,de nem találtam eddig megfelelő pszichológust,vagy ha még is az 20ezer/órában dolgozik és az nekem nagyon drága.Jelentkeztem ingyenes csoportokba is de oda nem hívtak vissza,jártam pszichoáterhez is de ő csak gyógyszert írt fel ami hosszabbtávon egyáltalán nem segített.
ma 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!