Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van okom félni magamtól?

Van okom félni magamtól?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy egy szakember mit mondana...

Azt hiszem megőrültem... Mostanában túl sok fájdalom és olyan szintű veszteség ért, amin nem tudom túl tenni magam.Voltam már korábban is nehéz helyzetekben, valahogy sikerült kijönni belőle. Most ezt nem érzem, persze muszáj valamilyen szinten tartanom magam, de mostmár nincs visszaút. Hónapok óta úgy kelek fel, hogy könnybe lábad a szemem,pokol lett az életem.. pár napja folyamatosan motoszkál bennem hogy véget vessek ennek, egy ember van,aki miatt visszatartom magam. De néha nem tudom mit csinálok, kiesnek dolgok, van hogy egy egész délelőttre másnap már nem tudok visszaemlékezni, sokszor azt sem tudom mit csinálok. Értelmetlenül pakolászok dolgokat, órákig ülök egy helyben és csak egy pontot nézek, ezek csak utána tűnnek fel, amikor mondjuk indulnom kell valahová, hogy jézusom..mit csináltam én reggel óta...vagy csak fel-alá járkálok a lakásban, random dolgokat teszek a hűtőbe, szekrénybe, múltkor majdnem felgyujtottam a lakást, mert nem figyeltem oda..van hogy a panel erkélyén állok és hajszál ( vagyis inkább ez az ember, akit igazán szeretek, és nem akarok neki rosszat) választ el,hogy leugorjak, de annyira közel vagyok hozzá mindig... úgy érzem néha teljesen megkattanok és utána vannak tiszta pillanataim, amikor meg azt hiszem hogy kezdek megőrülni és olyankor kicsit félek, hogy megint rám jön az elmebaj és akkor megteszem. Lekötözzem magam? Ezek az elme betegség tünetei tényleg? Mit csináljak?



júl. 9. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Menj orvoshoz
júl. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem elmebetegség, hanem mentális kimerültség. Túllépték a terhek a kapacitásodat. A helyi pszichiátriai gondozót vagy magán pszichológust kéne keresni, de addig is szívesen beszélgetek veled, mentálhigiénét tanulok, nekem meg pont kell a gyakorlóterep.
júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Sürgősen tedd rendbe az étrendedet, valamint az életmódodat.
júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
50%

Ahogy a 3-as válaszadó írja, túl sok lelki teher nehezedik rád.

Én a Biblia tanácsát szerentém neked javasolni.

Ez a cikk azzal foglalkozik, hogy hogyan lehet szembe nézni a tragéidákkal. Talán a segítségedre lehet. Én pedig imádkozom érted :)

[link]

Egy bibliaidézettel szeretnék neked mielőbbi gyógyulást kívánni: "De akik az ÚRban bíznak, erejük megújul, szárnyra kelnek, mint a sasok, futnak, és nem lankadnak meg, járnak, és nem fáradnak el." (Ézsaiás 40:31)

júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanígy érzek én is. Pokoli..

Ha van kedved, beszélhetünk

júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"pokol lett az életem"

Kitől, mitől?

Miért függsz ezektől az emberektől/dolgoktól?

Hogyan tudnál kilépni az általuk rád nehezedő helyzetből/gondokból?

júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!