Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin helyett mit ír fel...

Frontin helyett mit ír fel egy pszihiáter?

Figyelt kérdés
Ha le akar valaki szokni a Frontinról kap helyette mást ideiglenesen? Mint amikor az alkoholista leszokik, és nem teljes megvonás van hanem folyamatos és gyógyszerek nehogy baj legyen. Ki hogy tudott leszokni a Frontinról? Kinek milyen elvonási tünete volt? Köszönöm.

tegnapelőtt 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Én még olyat nem láttam, hogy egy pszichiáter ne Frontinnal meg hasonlókkal tömje a pácienseit, ha kell, ha nem. Sőt, nemcsak ők. Egyszer elszaladt a vérnyomásom, bementem az ügyeletre, és a kezembe nyomtak egy Tensiomint meg egy Frontint. Mondom ez minek? "Hát hogy lenyugodjon", hangzott a válasz. Inkább felb.tam magam, hülye ez? Mindegy, a Frontin ment a kukába, a Tensiomin kellett.


Elvonási tünetről én ugyan nem tudok beszámolni, de láttam durva Frontin-függőt megvadulni. Igaz, az minden mást is betolt, amit el lehet érni szombat este a belvárosban, és aludt egyet Dr. Zacher csempés mulatójában is. Utána próbálta lerángatni a barátnőmet a bringájáról a Király utcában, mire kapott olyat mindkettőnktől, hogy ott aludt. El is ítéltek minket garázdaságért... ja, megtámadtuk a szegény ártatlan bedrogozott támadót. A nyomozási iratokból meg az orvosi szakvéleményből tudtam meg, hogy Frontin-elvonása volt.

tegnapelőtt 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 25 mg kvetiapint írtak anno.
tegnapelőtt 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Nyugtatós+antidepis öngyilkossági kísérlet után nyugtatót és andtidepit írt fel az orvos. Ennyit róluk.
tegnapelőtt 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én frontin, zolsana elvonasra kventiaxot, és Tritticot kaptam. A kventiax csak simán 💩, de A trittico retard, én bevetel után 24 oraval alltam be tole, még haluztam is. Attol tudtam eloszor aludni.
tegnap 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kvetiapin
tegnap 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!