Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Sok stressz ért mostanában és folyton csak a problémaion tudok gondolkodni,és ezért 2 hétig napi szinten megittam 4-5 üveg bort,de már halálfélelmem volt,hogy mivan ha meghalok. Majd vettem be 18 0,25os frontint amitől el is aludtam. Egyáltalán nem eszek,pánikrohamaim vannak,éjszaka rémálmok gyötörnek,alvásparalíziseim vannak. És most vettem be 54db 0,25os frontint (Tudom sok) és még így is szorongok,enni napok óta nem eszek,de legalább az alkoholt nem kívánom. És még ennyi frontin után is csak a gondokon jár az eszem + teljessen félek elaludni,hogy mivan ha megint alvásparalízisen lesz.

Mitől lehet ez? Sok stressz,szorongás,túlgondolások,szinte egésznap a netet bújom,hogy mi lehet ez.



ma 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
alkohol és gyógyszerfüggőség ...
ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Borzasztó rosszul bánsz a testeddel. Rosszul bánsz magaddal.

Képzeld azt, hogy a tested egy állat. Mert így is vagyunk mi összerakva, egy intelligens elmével felvértezett állati lény minden ember.

Csak nem mindenki bánik jól ezzel az "állattal" ami ő maga. Rosszul tartod, hát nem csoda, hogy hanyatlik.


Boldog, egészséges "állatot" szeretnél? Képzeld el ha lenne egy macskád. Ha rosszul bánsz vele tépett, morcos, szenvedő kis lény lesz belőle.

De ha jól bánsz vele, egészségesnek tartod meg, tiszteled, szereted, akkor egy fényes bundájú, hálás, boldog élőlény lesz.


Ez nincs máshogyan a testeddel sem. Akár így érzed most, akár nem.


Egészséges ételek, odafigyelés az ápoltságra, sportolás. Hidd el. Ha úgy bánsz magaddal, a testeddel (de IGAZÁN) mintha szeretnéd, törődsz a jólélétével, akkor a mentálod is jobb lesz.


Alakíts ki egészséges, tervezett étrendet, meghatározott, szükséges anyagok mindegyikének a bevitelével.

Sportolj rendszeresen, legyen célod a sporttal, és vedd komolyan.

A napjaidat igyekezz megszervezni, megtervezni. Sok ember azért stresszes mert egy ennyire egyszerű dolog hiányzik az életéből. Legyen meghatározva hogy ettől eddig ezt csinálod, ettől eddig ennek van itt az ideje, így tovább.


Nekem most úgy tűnik, te most gyűlölöd a testedet. A lényedet. Különböző ártó szerekkel mérgezed, nem bánsz vele jól, ártasz neki, bántod. Hát ne csodálkozz, ha rossz így neked a bőrödben!


Válaszd azt, hogy szeretni fogod. Válaszd azt, hogy törődsz vele. Hogy jót akarsz neki. Hogy vigyázol rá.

Tedd meg ezeket a lépéseket még ha nehezek is és hidd el, jól fogod magad érezni a bőrödben. Mintha újjászületnél.

ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!