Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Előfordulhat, hogy pszichológu...

Előfordulhat, hogy pszichológus/pszichiáter nem ad meg egy diagnózist, csak azért, hogy az állam ne kelljen betegnyugdíjat fizessen az illetőnek, kvázi rosszindulatból?

Figyelt kérdés

Pl egy páciensen látja a pszichológus, hogy felnőttkori autizmus spektruma van es emiatt korlátozottan lenne munkaképes a kognitív zavarai miatt.

Es rosszindulatból nem adja meg neki a diagnózist, mert nem akarja hogy a másik betegnyugdíjat kapjon?

Mondjuk egy amúgy normálisnak kinéző, de beteg felnőtt…..


tegnapelőtt 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.
tegnapelőtt 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te honnan tudod 1 es? Kifejtenéd? Érintett vagy?
tegnapelőtt 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagyok érintett, de sok videót hallgattam a témában, amiben elmondták, hogy sokszor maguk a pszichológusok is mentálisan nem okés emberek, pl. nárcik, antiszociális személyiségzavarosok is előszeretettel válaaztják ezt a szakmát a mások fölötti kontroll, hatalom kiélése miatt.
tegnapelőtt 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt en is hallottam. Hát akkor szép perspektíva
tegnapelőtt 21:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Trljesen hülyeség
tegnapelőtt 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért gondolod hogy hülyeség, 5 ös?
tegnapelőtt 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:
A pszichológusnsk semmi köze az államhoz, nem célja az, hogy spóroljanak
tegnap 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó de lehet rosszindulatú
tegnap 08:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!