Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Előfordulhat ilyen rosszindula...

Előfordulhat ilyen rosszindulat vizsgálatot végző pszichológustól?

Figyelt kérdés

Járok kivizsgálásra külföldön figyelemzavarok miatt, ami miatt kiraknak munkahelyekről.

A panaszaim gyerekkorom óta kísérnek, rájöttem, hogy nem újak, megnehezítve beilleszkedést, párkapcsolatot, mindent. Gyanította az orvos aki küldött, hogy több mint ADHD.

Sokat vártam sorra kerüljek, 1,5 évet.

Sajnos a város ahol lakom ez az egy állami pszichológus van, nem tudok máshoz menni, erre kellett várni majdnem 2 évet mert ez “szakértő” ebben a témában, csak magánhoz lehet menni, ami horibil drága, itt külföldön, többezer euró.

Sajnos az az érzésem, hogy nem akarmilyen szimptómát mondok, szőnyeg alá sepri, mintha el lenne döntve, hogy ne kapjak segítséget, es döntsék el, hogy tök normális vagyok, hogy ne kelljen betegnyugdíjazni és az államnak csomó pénzébe kerüljek.

Szerintem betegen elküld es kikiáltja, hogy egészséges vagyok, csak hogy ne menjen rám pénz az államkasszából.

Létezik ilyen mértékű rosszindulat?

Úgy érzem ez a nő ki fog szúrni velem mert nem tud velem identifikálódni, empatizálni, mert bevándorló vagyok.

Kétségbe vagyok esve!

A vizsgálatnak még nincs vége


szept. 16. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Létezik. Gyere haza kivizsgáltatni magánba. Itt is drága, de biztos kevesebb, mint kint.
szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem egyelőre erre. Rá vagyok szorulva ezekre
szept. 16. 20:53
 3/9 A kérdező kommentje:
Vajon jót teszek azzal, hogy ezeket az aggályokat elmondom a pszichológusnak, vagy csak ártok magamnak, támadásnak veszi?
szept. 16. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Egyelőre még nekünk se támasztottad semmivel alá.. ha neki se tudod, akkor csak paranoiás vagy.


Én egyáltalán nem értem, hogy neki mi megfontolása lenne az államkasszával...


Én egyelőre ebből a pár mondatból azt szűröm le, hogy te el akarod könyveltetni, hogy nem tudsz dolgozni, és kint kapni akarsz valami zsírosabb összeget erre, "betegnyugdíj" gyanánt, és amint olvasom, az orvos ebben jelenleg nem biztos benne, hogy valóban teljesen keresőképtelen lennél. Téged csak ez érdekel, hogy kapj pénzt, vagy valóban megoldást keresel?


Nem tudom, szerintem ennek az egész vizsgálatnak van egy menete, mit látsz, ami miatt szerinted ő "csal"?

szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Elmondtam őszintén a tüneteim, amelyek súlyosak és ő azt mondja nem látja mi a baj velem. Tök jó nem?

Szerintem parancsot kapott, direktívát a vezetőségtől, hogy akit tud pattintson le, diagnózis nélkül, spórlásból.

A feltételezésed, hogy csalni akarok, sértő, mi a fenének hazudnák anonim oldalon

szept. 16. 21:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy inkább választottam volna egy zsíros fizetést, mert itt minden jól fizetett, mintsább nyomorogjak betegpénzeken!
szept. 16. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Na jó, de amit leírtál, az még nem egy egyértelmű indok arra, hogy te nem tudsz semmit dolgozni és gondolom ő is ezért van ezen az állásponton, hogy ez még így önmagában nem egyértelmű indok.
szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja, elvártad volna hogy ide is leírjam az összes tünetem, hogy te tudj véleményt mondani, hogy elég ütős e?

Hát nem fogom. Neki elmondtam. A kérdés nem is az, hogy te döntsd el hogy mi a bajom.

szept. 16. 21:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el, csak azt mondom, hogy ebből nem lehet megítélni, hogy igazad van-e vele kapcsolatban, meghát amit te is mondtál, nem itt fogunk diagnosztizálni, az az ő dolga. Szóval így én jószívvel nem tudom azt mondani neked, hogy igen, mondd azt neki, hogy ő ki akar gáncsolni téged. Márcsak azért is, mert ha tényleg azt akarná tenni, akkor mi változna emiatt? Ha igazságtalannak érzed majd a diagnózist, elmehetsz máshoz.
szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!