Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nárcisztikus vagyok, hogyan...

Nárcisztikus vagyok, hogyan tudok meggyógyulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sajnos egy pár szakítás után át kellett értékelnem magamban a dolgokat, és nagy valószínűséggel bennem van a baj amiért az emberi kapcsolataim/párkapcsolataim tönkre mentek. Minden jel arra utal, hogy nárcisztikus személyiségem van. Beismerem, de milyen út áll egy jobb "én" felé? Próbálkozom az önfejlesztéssel, néha-néha tudom is alkalmazni a tanultakat, de sok esetben mintha jönne egy fekete füst, ami ellep mindent aztán mintha más irányítana engem, vagy nem is én lennék, aki a hétköznapi életben, vagy a munkában.

ma 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy beláttad a problémádat! Gratulálok! A nárcisztikusok nagy része erre nem képes. Tudom, a férjem is az sajnos és semmi belátása nincs a problémájára. Sok nárcizmusra szakosodott pszichológus van, keress egyet. Illetve a youtube- on van egy nárcisz coach nő, nagyon hasznosak a videói.
ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először egy pszichológusnak is meg kell erősítenie, hogy valóban nárcisztikus vagy-e. Nárcisztikus tüneteket sokan mutatnak anélkül, hogy személyiségzavaruk lenne, valamint más személyiségzavaroknál is fordul elő nárcisztikus viselkedés. A borderline is hasonló.
ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!