Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék beszerezni a...

Hogyan tudnék beszerezni a páromról diagnózist, hogy rejtett nárcisztikus?

Figyelt kérdés

Ugye őket nem lehet elvinni dokihoz, mert szerintük velük semmi gond nincs, a rejtettek meg különösen ügyesek abban, hogy játszák az áldozatot és a kevésbé rutinos szakikat is sokszor félrevezetik, hónapokig képesek elhitetni velük, hogy semmi gond nincs velük.

A hagyományos projekciós tesztek mint a Szondy teszt meg a paca teszt csak a grandiknál használatos, a rejtettekre nem működik.

Mivel gyerekelhelyezési per van kinézőben, lehetséges, hogy meg kell támadjam a végzést.

Javasolták, hogy kérjek igazságügyi elmeszakértői véleményt róla. Ebből kiderülhet? Ezt lehet bárki ellen kérni, vagy kell valami alapos indok erre?

Nincs kétségem, hogy ő is fog kérni ellenem.


szept. 26. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Kiváncsi vagyok hogy ezen az oldalon tudják e az emberek a nárcisztikus jelentését, vagy csak mindenre odadobják.
szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem te fogod elrendelni, hanem a bíróság, ha úgy dönt a bíró. "kell valami alapos indok erre?" Nem azért akarod a szakvéleményt, mert alapos indokod van rá?
szept. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a vizsgálatpt a bírósag rendelheti el, de mindkettőtöket vozsgálni fognak. És igen, akkor kiderül. A tesztet nem tudják becsapni, az nem szubjektív.
szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Bosszút sejtek a dolog mögött.
szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Tévedésben vagy. Nárcisztikus személyiségzavarral senkit nem köteleznek bírói felülvizsgálatra... Az az öngyilkosjelöltek, súlyos skizofrének, ön-és közveszélyes, beszámíthatatlan állapotúak, gyámságra szorulók "kiváltsága". Szóval erre ne számíts.

szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
5. te vagy hatalmas tévedésben. A személyiségzavaros szülő veszélyeztetheti a gyerekét. Ezt komolyan veszik.
szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
6-os: Nem tudom, ma ez számít-e. 35 éve, amikor az én szüleim váltak, még nem számított, szerintem a hatóságok se voltak azon a szinten, hogy ezt vizsgálják. Remélem, ma már fejlettebbek a bíróságok, de ebben nem vagyok biztos. Inkább akkor nem ítélik a szülőnek a gyereket, ha alkoholista, elmebeteg, pl. skizofrén, vagy olyan súlyos depressziós, hogy nem tud magáról és másról alapszinten gondoskodni.
szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Még valami (7-es vagyok): A rejtett nárcizmus nem valószínű, hogy egy tesztből vagy egy félórás beszélgetésből a pszichológussal vagy pszichiáterrel kiderül. Ők pont az ellentétüknek tűnnek. Gyakran veszik magukra a segító álcáját, sokszor ilyen foglalkozásúak. Szerények, csendesek, kedvesek, látszólag nagyon jóindulatúak. Még a szakembereket is megtévesztik. Ez a típus csak több évi szoros ismeretség után "bukik le". Passzív-agresszívek, ők azok, akik a szemedbe mosolyognak, a hátadba meg közben kést döfnek.
szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8-as koszonom! Vegre valaki, aki tudja, mirol van szo!

1-es: 8-astol meg is kaptad a valaszt, igen, tudjuk mirol beszelunk.


a minap azt irta valaki, hogy mar akkor is megkerdojelezi a birosag az alkalmassagot, ha az egyik szulo bujtja a gyerekeket a masik ellen, ha probalja elidegeniteni oket a masik feltol. elso korben par honap eltiltas, utana megvonjak tole a szuloi felugyeletet. nalunk sajnos ez is fennall.


4-es amennyiben a gyerekeim mentalis egeszsegenek biztositasa szamodra a bosszut jelenti, akkor hivd annak;)

szept. 28. 04:57
 10/12 anonim ***** válasza:
6os, igen, számít. Nem 35 évvel ezelőttről beszélek. Az igazságügyi szakértői vizsgálat nem fél óra léleksimogatás. Több száz kérdésből áll. Egy megterhelő procedúra. De kerdező forduljon az ügyvédjéhez.
szept. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!