Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor jöttél rá, hogy a...

Mikor jöttél rá, hogy a barátnőd/feleséged rejtett nárcisztikus?

Figyelt kérdés
Milyen jelek voltak? mennyi időbe telt, mire felismerted és mi történt utána? Elsősorban férfiaktól kérdezném, de nőként is hozzászólhattok!

szept. 26. 14:54
 1/2 anonim válasza:

Mindenben neki volt igaza és pont. Ott a mondat vége. Vitázni nem lehetett vele, mert 0 vita kultúrával rendelkezett. Sőt, azt sem tudta mi az a vita. Szerinte az ordibálásból és személyeskedésből áll. Érvekről még csak nem is hallott. Rajta kívül mindenki sz..ul néz ki. Az ő tökéletessége minden szempontból megkérdőjelezhetetlen. Őt csodálni kell. Volt is ehhez egy jó' 40 fős rajongói tábora (nyilván pasik). Ha emiatt is szóltam neki, hogy kicsit visszább vehetne ebből az exhibicionista stílusból... illetve abból, hogy állandóan féltékennyé akart tenni, akkor pedig nyilván én voltam a szűk látókörű, korlátolt bunkó, aki csak korlátozni akarja őt. Csoda, hogy 1 évig bírtam vele. Az elején nem így indult, de aztán kb 4 hónap elteltével jött a feketeleves. Szakítottam vele... azt pedig úgy kezelte, mint akit nem is érdekel a dolog. Hiszen én voltam a toxikus személy, akitől jobb is neki, hogy megszabadult. Sőt... később, a szakítás után már olyat is hallottam vissza, hogy mi nem is jártunk egymással. Hát mondom oké. 🙂

35F

szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

az nagyon komoly.

nalunk hasonlo: mindent is jobban akart tudni, illetve mindenben kritizalt, hogy miert igy, miert nem amugy. az exhibicionizmus pipa: o nem szeret szexelni, neki a szex az csak egy szukseges rossz, ehhez kepest allandoan kihivo ruhakban, felsokben jarkalt, amit eleinte elveztem, de amikor sorra kellett mar szoljak a tolakodo pasik miatt (rajongo tabor talalo megnevezes), akiket nem tudott normalisan (le)kezelni, akkor mar zavaro volt.

allandoan az o igenyeit kellett kiszolgalni, meg akkor sem volt kepes segiteni, amikor az o dolgait inteztem.

szakitas utan teljes erzelmi ignorancia.

szept. 28. 04:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!