Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi nyugtatót lehet szedni...

Mennyi nyugtatót lehet szedni szorongasra pánikbetegségre?

Figyelt kérdés
Ti mennyit szedtek vagy milyen gyógyszereket?
okt. 9. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
amennyit a dokid felir, nem kell bolondkozni
okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát én mindent próbáltam már, sajnos a benzoktól (Xanax, Rivo, Fronyó) durva függőség alakul ki, de arról le tudtak hozni elvonón, azóta csak zöldet szívok, az meg mellékhatás nélkül oldja a szorongásomat és nem csak egy érzéketlen nyáladzó zombit csinál az emberből.
okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Akkor jovok en kontrazni, magas mertekben szedek xanaxot, rivotrilt (3mg, 10mg), es nem vagyok nyaladzo zombi, az agysejtjeim sem pusztultak el, dolgozok es nincs gondom. A fuvrol meg annyit, hogy valamelyik nem zold, es mellekhatasok tomkeleget hozza magaval - pszichotikus allapotoktol kezdve fuggoseg es aggresszion at dekoncentraltsag, bealvas.


Persze lehet ennel tobbfele mellekhatas, ami jo vagy rossz itelje meg maganak a zold meg feketenek meg ilyen olyan szinu funek a hatasat vagy mar a mellekhatasat is, de ugy buzolog mint a lo segge, melon meg nem szivhatsz, na jo. Az erkelyen ha van. Es nem kene tagadni a mellekhatasokat, mindenki tudja, de a funyirok azok vedik ezeket, ahogy en tamadom a benzo konteos "agysejt kipusztito Putin szeru kigyomereg, ami azonnal ereidben felfut, es az agysejten kivul az egesz agyadat felcsereli a hereddel"


Na ilyen hulyesegeket szoktak irogatni az antibenzosok. Felreertes ne essek, valakinek ez valik be, valakinek az. Lehet valaki benzo fuggo lesz - en nem vagyok. Valaki funyiro lesz es **sajnos** illegalis, de nem lesz fuggo. De azert nezzuk a tenyeket. A benzok kozel nem olyan artalmasak mint a funek barmelyik valtozata. Nincs kardiovascularis gond, nincs pszichotikus allapot, sot, a benzokat antiepilepsziara is hasznaljak. A fuvet ... hat nem arra. A fuvet erdekes lenne megbeszelni, mire hasznaljak. A benzokat is, de ott mar mentalis betegsegek is elojonnek pl. panikbetegek, vagy szemelyisegzavarosok, paranoiasok. Nem lenne nehez vita..

okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hiába szedek 15mg scippat 2mg xanaxot ugyanúgy rosszul vagyok
okt. 9. 13:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljesen kiborit hogy mi lenne jo
okt. 9. 13:26
 6/6 anonim ***** válasza:

valtsd le a scippat mindig lof*sz es/citalopramot mindenkinek nyaljatok faljatok 5 millio masik van.


Duloxetine, venlafaxine, moclobemide, amitriptyline, mirtazapine, mianserin, tianeptine (SSRE, ellentete az SSRI-knek, valakinek tobb szerotoninja van az is baj, valakinek keves), pregabalin (szorongasra indikacio szerint adhato, papiron ott van csak rejtve), quetiapine, lamictal, vortioxetine, bupropion peldaul. Es ezeket lehet otvozni.


De nem. Mindig es/citalopram kell. Mi van ezekkel a pszichiaterekkel?

okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!