Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jönnek random olyan...

Miért jönnek random olyan gondolatok a fejembe hogy most meg kell olnom magam vagy fel kell vagjam az ereim meg hasonlo dolgok?

Figyelt kérdés

Hirtelen jonnek szerintetek lehet azert mert menekulni szeretnek. De nem akarok meghalni csak mar nem erzem jol magam a kornyezetembe.


16/L


Kb 10 eves koromtol vannak ilyen gondolataim volt h vagdostam is magam. Legyszi csak segito komment legyen es nem kerek ide vallasos embereket mert csak azok azt mondjak hogy Isten segit meg nem tudom nem vagyok vallas ellenes de nekem nem a vallasra van szuksegem attol meg mert hiszek valamiben nem lesz jobb.



tegnap 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyenek az otthoni körülmenyek? Valaki stresszel, ver, erőszakol?
ma 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat lehet stresszel de lehet a sulis kornyezet miatt jon ez igy ki
ma 00:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha sehol nincs nyugtod, nem csoda! Ki bánt otthon?
ma 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hat otthon nem bantanak fizikailag csak nem nagyon foglalkoznak velem ennyi.
ma 00:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs lehetőség pszichológusra? En azt tenném helyetted
ma 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs meg akkor a szuleimnek is elkene ezt mondani de o szerintuk semmi problemam nem lehet
ma 00:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen szülők mellett nem könnyű! Egyike vagy a sokak közül akik ilyen félig ember félig állati lémyekkel éldegél. Valahogy bírd ki 18 éves korodig
ma 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De en nem akarok bennuk rosszat latni.
ma 00:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát azért akarod magad vágni pedig, mert az agresszió amit benned keltenek, magad ellen fordítod!
ma 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem is ilyen gondolataim vannak, csak nálam pontosan tudom az okát, és azt is, hogy nekem ebből már nincs kiút. Te ne juss el idáig.


Én még idén elmegyek, mert minden napot úgy vészelek-kínlódok át, kilátás nincs, a munka értelmetlen, pénzem sosem lesz, a sok tanulás felesleges volt, és szinte állandóan fáj mindenem. Megváltás lesz elmenni.


De te ne juss el idáig, 16 évesen még van remény ezt elkerülni.

ma 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!