Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Doki szabin van, "helyettese"...

Doki szabin van, "helyettese" adjunktus megkerdojelezte a foorvos ur gyogyszerezesemet es nagyon leszidott engem? Erre kaptam egy teljesen random diagnozist.

Figyelt kérdés

Tobb eve jarok a foorvosurhoz, voltam osztalyon is, o kezelt ott is.


evek ota az foorvos urhoz jarok es ugyanaz az anamnesisem, erre szabin van, nem ertett az adjunktus vele egyet, felirta a gyogyszerem egy reszet hala istennek csak 1-et nem, anamnesisem egy reszet kitorolte, kicsavarta a szavaimat.


Ugy tunt mintha sietne ide oda. Probalta felhivni a dokit, de nem vette fel, en is probaltam mert oda mentem szabin van, hatha tud valamit segiteni.


Erre az adjunktus aki latott mindent amiota ott vagyok nyilt osztaly ota maig, nem ertett egyet a foorvos urral es felirt egy bipolaris diagnozist amit soha nem irtak fel sehol.


Ez most mi



jún. 11. 12:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem bármelyiknek igaza lehet. Semmi garancia arra, hogy mindenképpen annak van igaza, akihez eddig jártál és nem ennek az újnak.

Én akkor nyugodnék meg, ha egy harmadik orvos is mondana véleményt. Reméljük, nem valami harmadik verziót :D

jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mar voltam 4 pszichiaternel, bocs 5 nel... egyedul o irt bipolarisat. Akkor a 6. meg mit fog irni...
jún. 11. 13:07
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2: jó, hát ezt nekem honnan kellett volna tudnom? :D

Majd beszélj az orvosoddal, ha visszajött szabiról. Addig meg nyugi.

jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

hat szerintem fel fog hivni hogy mi a f*szt csinaltam, mert az adjunktus (foorvos helyettes) szolt neki, hogy miert ir fel nekem ilyen gyogyszereket meg mit kerestem ott, hat mondom b*szod, elfogyott a gyogyszer doki szabin, korbekerdezek valaki tud e felirni. Aztan oda kuldtek.


Ez a csaj meg elkezdte menjek addiktologiara, meg mittom en. A bal karomat meg sem akartam mutatni neki mert tiszta vagasos. volt mar 5 ongy. kiserletem, 1 db sikeres lett volna. Erre beirta szuicid ideaciom van de nem kiserelt. Mondom oke. Szoval inkabb kussoltam, majd a fooros ur ledumalja vele, velem meg azt hogy szabin miert iratok massal gyogyszert a helyettesevel, amit eddig mar evek ota irt. Jo lesz a buli jovo heten.

jún. 11. 13:14
 5/15 A kérdező kommentje:
marmint fel fog hivni mert az adjunktus csaj tudta a magan telojat, kicsongott hallottam, nekem azonnal kikapcsolt. Erre mondta nem veszi fel. Szoval vissza fogja hivni valamikor az fix. Ma vagy holnap ledumaljak szerintem. De annal jobb, most mar bipolaris is vagyok, kozom sincs hozza.
jún. 11. 13:16
 6/15 A kérdező kommentje:

aztan dumalni fognak, es felhiv engem a foorvos, hogy mit mondtam mi a fenet provokaltam, mert igen van rekurrens klinikal depresszio sulyos depresszios epizod (ez mar az elso pszichiater ota), tachycardia szomatikus szorongas miatt szokta felirni a propranololt erre az adjunktus mondta az kardiologiai gyogyszer azt minek ir. meg kb 4 - 5 db szemelyiseg zavar meg OCD meg ADHD, meg generalizalt szorongas, hisztrionikus, dependens akut polymorf pszich. zavar (ezt mindenkinek irjak kb), ahogy olvasom a valodi dokim anamnesiset.


Szoval hat ... fix lecsesz. Mindig lecsesz ha mas orvossal vagy gyogyszeresszel beszelek es gond van. Szoval most mar kussolok es ritkan bologatok... De mar tenyleg attol feltem, hogyha elkezdek beszelni melyebben ez a csaj bekuld surgossegire es zart osztalyra ott helyben. Ez orult volt.

jún. 11. 13:21
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
A leírtak alapján nem lehet megítélni az egészet pusztán az általad leírtak alapján.
jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hat pont ez az, nem lehet megitelni mert erthetetlen az adjunktus viselkedese... aki engem kezel mar regota es a fonoke, azt kerdojelezi meg? Nonszensz


az altalam leirtak meg a tenyek. en sem ertem a dolgot. ad egy nem letezo diagnozist. felirja a legkemenyebb gyogyszert, amivel ugy kezdte azt fix nem fogja. kitorolt dolgokat anamnesisbol, belerakott olyat ami nem igaz, nem ertem, katyvasz. kozben 2-en hivtak, es jobbra balra sietett. Az egesz volt vagy 5 perc.

jún. 11. 13:33
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Beszédhibás is vagy?
jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

nem tudom tudod-e pontosan mit jelent, ha igen akkor ird le mert akkor meg tudom valaszolni. sok ember hasznal szavakat amirol 90%-ban azt hiszi, hogy az amit gondol mert ugy hangzik a szo ahogy o gondolja.


igy nem tudom megvalaszolni a kerdest, mert nem tudom te mit ertesz ez alatt. Legyszives tisztazd mert a beszedhibashoz eloben kell lennunk es beszelnunk vagy engem kell hallanod beszelni, hogy megallapitsd. Irasban nem lehet.


[link]

jún. 11. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!