Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha alkohol hatása alatt...

Ha alkohol hatása alatt szerelmes "lettem" egy barátnőmbe, az a valódi érzés felszínre törése volt, vagy egy random részeg katt?

Figyelt kérdés
Egy huszas éveiben járó lány vagyok és a barátnőm is az, ő kicsit idősebb nálam. Szóval részegen volt egy ilyen nagyon nagyon erős flessem, hogy szerelmes vagyok belé, hogy csókolózni szeretnék vele, stb., hogy féltékeny vagyok a barátjára, teljesen betöltötte minden gondolatom és nem bírtam róla levenni a tekintetem. Mióta kijózandotam, nincs ez a heves érzés. Nagyon kedvelem őt, nagyon fontos nekem, de talán csak ennyi. Lehetséges, hogy tényleg szerelmes vagyok belé, de a józan, felettes énem teljesen kikapcsolja ezt bennem?

jún. 23. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Hmmm, ez nehéz kérdés. Én is voltam már így. Az előtt meg se fordult az agyamban az adott lányról ilyesmi, de részegen mintha hirtelen beleszerettem volna. Másnap mintha rajta maradtam volna ezen az érzésen vagy ilyesmi. Aztán napok múltával halványodni kezdett az érzés... Érdekes képződmény az emberi elme.
jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ez valódi érzés, ahogy az alkesz pszichológiatanárom mondta (egyetemen tanított) hogy részeg ember mond igazat!
jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
A gátlásokat oldja, az indíttatásokkal nem csinál semmit.
jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as, akkor az egy gátlás bennem, hogy nem vallom be magamnak, hogy "úgy" szeretem őt? És ez az "indíttatás" amúgy is bennem volt/van?
jún. 23. 18:07
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Pontosan. Habár 2 es voltam.
jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Senior Séf ***** válasza:
52%
Ünnepélyesen megígérem neked, kérdező, hogy ha egyszer VALÓBAN szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni.
jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg nyitott lennél, nem ritkaság nőknél egyáltalán. Azt meg úgyis el tudod dönteni, hogy "használod-e" :) ezt, vagy elfér mondjuk egészen egyszemélyes magánszférában a dolog ugye...
jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyitott lett? Enyhe költői túlzás.

En sosem lettem szerelmes részegen nőbe. (nőként mondom)

6 os, azert kerdi, mert nem tudja elfogadni az érzést

jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, elég nehezen fogadnám el... Volt már, hogy bejöttek lányok, de azok vagy fiúsabbak voltak, vagy csak távolról csodált lányok. Ilyen még soha nem volt, hogy közelebbi barátba beleszeretnék...
jún. 23. 18:37
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A keletkezett acetaldehid megszüntette a gátló idegműködéseket, tehát nem a "normál" életkörülmények között lépett fel az érzés.
jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!