Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak anonim szüzsegítő...

Vannak anonim szüzsegítő csoportok?

Figyelt kérdés

Olyanoknak, akik szoronganak és nem találják a párjukat, nem is mernek nőkhöz vagy férfiakhoz közeledni


Ha vannak, akkor ezek koedukáltak? Van valamilyen felügyelő pszichológus vagy mentálhigiénés szakember aki moderálja a dolgokat?



ma 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon biztosan van, de nem hiszem, hogy ott pszichológus lenne irányítóként. Vannak erre tréningek is.
ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Hivatalosan ilyen csoport nincs.

Én szoktam itt beszélgetni emberekkel, és segíteni, akinek tudok, de ez a max amit lehet.

ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a hoxa.hu-t,az is egy fórum, hátha.
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as, ránézek. Bár az a gond, hogy az ilyen online dolgok nagyon személytelenek, bárki bármit mantrázhat.
ma 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan ilyen csoport nincs. (Igazából nem tudom, miért, hiszen igény biztosan lenne rá. Szerintem sokan fizetnének is érte.) Na mindegy. Nincs. Szóval sajnos nem fog az öledbe hullani biztonságos, felügyelt közegben egy elfogadó, hasonló problémákkal küzdő partner. Meg kell keresni és be kell vállalni a kockázatokat meg a visszautasításokat. :(
ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
De vannak, akik fórumon belül is szerveznek előadásokat, vagy olyan tréningeket, ahol már beszélgetnek hasonló sorsú emberek, ott már van egy irányító is.
ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!