Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan Anonim Alkohol...

Van olyan Anonim Alkohol gyűlése Budapesten, ami működik is és nem délután vannak a gyűlések?

Figyelt kérdés
Szeretnék kezdésként eljutni egyre, hogy megnézzem, milyen, de még nem állok készen arra, hogy a családtagjaimat is beavassam és feltűnő lenne, ha csak úgy lelépnék szó nélkül délutánonként, hazudni meg nem akarok.

2023. júl. 5. 01:46
 1/8 A kérdező kommentje:
*Anonim Alkoholisták
2023. júl. 5. 01:47
 2/8 A kérdező kommentje:
Valamint amit láttam neten csak telefonszám, időpont meg cím volt, csak menjek oda és kész vagy telefonálnom is kell?
2023. júl. 5. 01:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem írj nekik egy mailt ezekkel kapcsolatban, az a legbiztosabb.


info@anonimalkoholistak.hu

2023. júl. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó ötlet. Remélem van ilyen. Szerencsére még nem vagyok annyira nagyon belecsúszva, de rájöttem, hogy ez így nem mehet tovább, nem akarom, hogy már túl késő legyen.
2023. júl. 5. 06:07
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Gratulálok a kérdésfelvetésedért és a szándékodért, ez az első lépés a teljes és egészséges további életedhez! Írj majd, hogy mire jutottál, érdekel engem is a helyzet is, meg hogy veled mi van!


Amúgy meg itt is írhatsz ezen a felületen arról, amit ott elmondanál, bár az igaz, hogy itt lehetnek neked nem tetsző vagy fájó reakciók is, bár azok egy idő után úgyis ki lesznek moderálva, csak azt akartam mondani, hogy végül is ez is egy anonim felület.

2023. júl. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

"Szerencsére még nem vagyok annyira nagyon belecsúszva”

Ez mit jelent pontosan? Milyen most az alkohollal való viszonyod?

2023. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Heti 4-5 üveg minőségi bor, töményet nem iszom, se mást. Viszont simán lecsúszik két óra alatt az egy üveg. Nem vagyok agresszív tőle, de nem is ez a fokmérője szerintem. Társaságban nem iszom egyáltán, csak ha egyedül vagyok. Nem mondom, hogy nem vagyok alkoholista, mert ez bőven az, ez ellen szeretnék tenni.
2023. júl. 6. 02:54
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, hogy válaszoltál!

Időben felismerted a bajt, ez innen még bőven kezelhető!

Sok sikert Neked!

2023. júl. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!